Pompa Supraeco STE-1 – pompa geotermiczna
Pompa Supraeco STE-1 – pompa geotermiczna
8 sierpnia 2017
Klimator – tańsza wersja „prawdziwej" klimatyzacji
Klimator – tańsza wersja „prawdziwej” klimatyzacji
11 sierpnia 2017
Pokaż wszystkie
Hale przemysłowe i pomieszczenia produkcyjne – wybór posadzek Sikafloor

Hale przemysłowe i pomieszczenia produkcyjne – wybór posadzek Sikafloor

Hale przemysłowe i pomieszczenia produkcyjne – wybór posadzek Sikafloor

Posadzki w pomieszczeniach produkcyjnych muszą odznaczać się wysoką jakością, muszą one nie tylko wytrzymać obciążenia mechaniczne i chemiczne, ale także być odporne na zmienne wartości temperatury. Posadzki powinny także spełniać wymagania BHP i mieć właściwości antypoślizgowe, warto zapoznać się z propozycjami od Sikafloor.

Firma Sika posiada 30-letnie doświadczenie w branży, pozwala jej to dostarczać klientom wyroby odznaczające się najwyższą jakością i ekonomicznymi czynnikami, dostosowanymi do wymogów danego obiektu przemysłowego.

W posadzkach Sikafloor stosowane są spoiwa cementowe, epoksydowe i poliuretanowe, rzadziej natomiast stosuje się tu systemy hybrydowe, popularną posadzką marki Sikafloor jest PurCem, która stanowi kombinację spoiwa cementowego i poliuretanowego, posadzka ta świetnie radzi sobie w pomieszczeniach o dużym obciążeniu termicznym i chemicznym, a w szczególności w przestrzeniach mokrych.

Pomieszczenia suche i mokre – posadzki Sikafloor

Pomieszczenia produkcyjne można sklasyfikować jako suche lub mokre, zastosowane tam posadzki muszą więc odznaczać się wysokimi parametrami antypoślizgowymi, a także nie sprawiać większych problemów podczas utrzymywania czystości, szczególnie, jeżeli chodzi o obiekty produkujące żywność.

Sikafloor a warunki ekstremalne

Sika może pochwalić się bogatą ofertą posadzek odznaczających się wysoką trwałością i radzących sobie nawet w ekstremalnych warunkach, są one odporne na agresywne czynniki chemiczne i obciążenia termiczne, są także odporne na ścieranie, co jest szczególnie istotne w przemyśle samochodowym i maszynowym.

Do trudnych warunkach przemysłowych i produkcyjnych najlepsza będzie posadzka Sikafloor PurCem, można ją w pełni dostosować do swoich potrzeb.

Jeżeli zależy Wam na tym, aby nie przerywać produkcji na zbyt długi czas, zdecydujcie się na system Sikafloor Pronto, rozwiązanie to może zostać dobrane do różnych warunków eksploatacyjnych, o różnym stopniu wykończenia antypoślizgowego, takie posadzki również można łatwo utrzymać w czystości.

Zobacz naszą ofertę produktów sika

Potrzebujesz pomocy przy doborze posadzki - skontaktuj się z nami

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czesław Probierz
Czesław Probierz
5 lat temu

U nas w zakładzie mamy taka posadzkę, jest nie do zdarcia

Antek
Antek
5 lat temu

Potwierdzam te posadzki są nie do zdarcia

Kazimierz Nycz
Kazimierz Nycz
5 lat temu

U nas w fabryce te posadzki naprawdę są bardzo brutalnie traktowane ;-), mimo to żadnych problemów

Marek
Marek
5 lat temu

Mamy w magazynie taka posadzkę, jest nie do zdarcia

4
0
Podziel się swoją opiniąx