Profile z polistyrenu ekspandowanego (styropianu).
4 stycznia 2014
Układanie płytek na wąską fugę
12 stycznia 2014
Pokaż wszystkie

Nasza firma budowlana specjalizuje się w instalowaniu WC podtynkowych, które są coraz bardziej doceniane przez wiele osób nie tylko ze względu na swój atrakcyjny wygląd, lecz również na wytrzymałość. Chociaż wydawać mogłoby się, że są one dość delikatne, potrafią sprostać ciężarowi nawet do połowy tony.

Wszystko zależy od poprawnej ich instalacji – przeprowadzając remont domu, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji i zagwarantować komfortowe użytkowanie poszczególnych elementów w łazience przez wiele lat. Co więcej, podtynkowy WC jest o wiele stabilniejszy – nie trzeba obawiać się o jego przesuwanie czy chwianie się, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych sedesów.

Oferowane przez nas usługi remontowe dają naszym klientom możliwość cieszenia się również bardzo wysokim poziomem estetyki. Decydując na nie, nie tracimy miejsca, a co więcej, oszczędzamy je – brak zbędnych elementów sprawia, że cały układ łazienki staje się jeszcze bardziej wyrazisty i przejrzysty.

Dzięki podtynkowym WC, można w bardzo dużym stopniu zaoszczędzić przestrzeń łazienki, dzięki czemu bardzo często na nie decydują się przede wszystkim właściciele mniejszych pomieszczeń. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby, przeprowadzając remont, zdecydować się na ich umieszczenie na poddaszu, pod skośną ścianą dachu – możliwości jest naprawdę całkiem sporo.
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stanley
Stanley
9 lat temu

Dzieki takiej informacji właśnie szukałem

1
0
Podziel się swoją opiniąx