Farba do kuchni – jaką wybrać ?
Farba do kuchni – jaką wybrać ?
14 czerwca 2017
Rodzaje rekuperacji i kanałów wentylacyjnych
Rodzaje rekuperacji i kanałów wentylacyjnych
17 czerwca 2017
Pokaż wszystkie
Klimatyzacja – jak działa jonizator powietrza

Klimatyzacja – jak działa jonizator powietrza

Klimatyzacja – jak działa jonizator powietrza

Klimatyzatory firmy LG posiadają wiele różnych systemów filtracji powietrza, które chronią użytkowników przed szkodliwym wpływem substancji zawartych w powietrzu, oraz pomagają wydłużyć czas pomiędzy kolejnymi czyszczeniem filtra.

Jonizator nie tylko sterylizuje powietrze przechodzące bezpośrednio przez klimatyzator ale również sterylizuje całe powietrze znajdujące się w pomieszczeniu zarówno oczyszczając je jaki i usuwając przykre zapachy, jonizator łączy cząsteczki wody w powietrzu zapewniając odpowiedni jej poziom tak potrzebny do zachowania zdrowia.

W klimatyzatorach firmy LG znajdziemy filtr potrójny, filtr powietrza MICRO oraz filtr antybakteryjny które współpracują ze sobą mają na celu wyeliminowanie niepożądanych zapachów oraz szkodliwych mikro-cząstek zawartych w powietrzu takich jak wirusy, bakterie i alergeny, zapewniając bezpieczniejsze i zdrowsze środowisko dla użytkowników.

LG DUAL COOL klimatyzator z oczyszczaczem powietrza

LG DUAL COOL klimatyzator z oczyszczaczem powietrza

Zobacz klimatyzator LG w którym wykorzystano technologię jonizacji powietrza w praktyce

Zobacz
Wycena

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać ?

Chciałbyś zainstalować klimatyzację, ale nie wiesz jaki klimatyzator wybrać ? Skontaktuj się z nami pomożemy w wyborze.

Zapytaj

Jonizatory są fantastycznymi urządzeniami, które nie tylko sterylizują powietrze przechodzące przez klimatyzację, ale także całe powietrze znajdujące się w danym pomieszczeniu. Usuwają przykre zapachy i zanieczyszczenia w nim krążące. W nowoczesnych klimatyzacjach, jakie proponuje marka LG jonizacja jest standardem. Pozwala to na skuteczne zadbanie o klimat w pomieszczeniach oraz o jakość powietrza. Zdrowe i bezpieczne środowisko dla mieszkańców udaje się dzięki temu zagwarantować bez najmniejszych problemów.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jolka
Jolka
6 lat temu

Czy każdy klimatyzator jest wyposażony w jonizator ?

2
0
Podziel się swoją opiniąx