Farba do kuchni – jaką wybrać ?
Farba do kuchni – jaką wybrać ?
14 czerwca 2017
Rodzaje rekuperacji i kanałów wentylacyjnych
Rodzaje rekuperacji i kanałów wentylacyjnych
17 czerwca 2017
Pokaż wszystkie
Klimatyzacja – jak działa jonizator powietrza

Klimatyzacja – jak działa jonizator powietrza

Klimatyzacja – jak działa jonizator powietrza

Klimatyzatory firmy LG posiadają wiele różnych systemów filtracji powietrza, które chronią użytkowników przed szkodliwym wpływem substancji zawartych w powietrzu, oraz pomagają wydłużyć czas pomiędzy kolejnymi czyszczeniem filtra.

Jonizator nie tylko sterylizuje powietrze przechodzące bezpośrednio przez klimatyzator ale również sterylizuje całe powietrze znajdujące się w pomieszczeniu zarówno oczyszczając je jaki i usuwając przykre zapachy, jonizator łączy cząsteczki wody w powietrzu zapewniając odpowiedni jej poziom tak potrzebny do zachowania zdrowia.

W klimatyzatorach firmy LG znajdziemy filtr potrójny, filtr powietrza MICRO oraz filtr antybakteryjny które współpracują ze sobą mają na celu wyeliminowanie niepożądanych zapachów oraz szkodliwych mikro-cząstek zawartych w powietrzu takich jak wirusy, bakterie i alergeny, zapewniając bezpieczniejsze i zdrowsze środowisko dla użytkowników.


Jonizatory są fantastycznymi urządzeniami, które nie tylko sterylizują powietrze przechodzące przez klimatyzację, ale także całe powietrze znajdujące się w danym pomieszczeniu. Usuwają przykre zapachy i zanieczyszczenia w nim krążące. W nowoczesnych klimatyzacjach, jakie proponuje marka LG jonizacja jest standardem. Pozwala to na skuteczne zadbanie o klimat w pomieszczeniach oraz o jakość powietrza. Zdrowe i bezpieczne środowisko dla mieszkańców udaje się dzięki temu zagwarantować bez najmniejszych problemów.

Podziel się
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; kotły gazowe, klimatyzatory, pompy ciepła lub rekuperatory.

2 Komentarze

  1. Jolka pisze:

    Czy każdy klimatyzator jest wyposażony w jonizator ?

  2. Nie każdy klimatyzator jest wyposażony w jonizator, dlatego zalecamy by przed zakupem sprawdzić u sprzedawcy czy dany model posiada tą funkcję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up