Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe pełnia przede wszystkim rolę dekoracyjna w łazienkach i to często właśnie one są niejako głównym elementem przyciągającym uwagę w łazience. Należy też pamiętać że nie są są nie tylko elementem grzewczym ale pełnia też funkcję suszarki do prania, co jest szczególnie ważne jeżeli mieszkasz w małym domu lub mieszkaniu i nie dysponujesz suszarnią.

Zasilanie grzejnika łazienkowego

Grzejnik jest przede wszystkim zasilany z instalacji ogrzewania centralnego z opcją dołożenia grzałki elektrycznej co jest niewątpliwym atutem poza sezonem grzewczym.

Montaż grzejnika łazienkowego

Grzejnik można z powodzeniem zamontować samemu dzięki dostępnym specjalnym adapterom montażowym, taka operacja nie wiąże się ze skuwaniem płytek i może być przeprowadzone nawet po zakończeniu remontu łazienki.

Ważną zaletą jest fakt że taki grzejnik może mieć dowolny kolor dzięki czemu idealnie wkomponuję się w dowolna aranżację pomieszczenia ( np. w stylu industrialnym, skandynawskim lub minimalistycznym lub klasycznym )

Rodzaje grzejników łazienkowych

Wycena

Bezpłatna wycena grzejników łazienkowych

Bezpłatną wycenę na zakup grzejników otrzymasz kontaktując się z nami dodatkowo jeżeli nie jesteś w stanie dobrać grzejników to możemy to zrobić za Ciebie

Skontaktuj się z nami

Dlaczego to właśnie nam warto zlecić sprzedaż i dostawę grzejników łazienkowych?

Atrakcyjne ceny grzejników łazienkowych

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami grzejników jesteśmy wstanie zaoferować kilkadziesiąt procent upustu od cen katalogowych

Darmowa dostawa

Oferujemy darmową dostawę na terenie całego kraju zakupionych u nas grzejników

grzejnik zehnder charleston

Grzejniki

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony grzejnikom i sprawdź dlaczego są wciąż tak chętnie wybieranym rozwiązaniem grzewczym

Zobacz

Grzejniki łazienkowe to obowiązkowy element każdej łazienki które pełnią przede wszystkim rolę dekoracyjną oraz co jest niewątpliwym atutem pełnia w małych łazienkach rolę suszarki do prania. Kolejną zaleta to możliwość wykonania grzejnika w dowolnym kolorze dzięki czemu możemy zaaranżować nasz grzejnik łazienkowy do dowolnej aranżacji.