Grzejniki

Instalacja centralnego ogrzewania jest elementem obecnym w każdym budynku co szczególnie jest ważne w czasie gdy na zewnątrz panuje niska temperatura. Dystrybucja ciepła może być realizowana na kilka sposobów np. za pomocą ogrzewania podłogowego lub przy pomocy grzejników.

To właśnie grzejniki były i są najpopularniejszą formą dystrybucji ciepła w domach i mieszkaniach, które z biegiem czasu ewoluowały z prostych grzejników żeliwnych, poprzez grzejniki stalowe a skończywszy na nowoczesnych grzejnikach aluminiowych. Grzejniki takie można zastosować w dowolnym pomieszczeniu np. salon, pokój dziecka, sypialnia, łazienka aż po pomieszczenia techniczne takie jak kotłownia, piwnic czy garaż.

Co jeszcze jest ważne podczas zakupu grzejnika ?

Jeżeli wymieniasz grzejnik na nowy to istotny na pewno będzie rodzaj podłączenia, najczęściej stosowane jest połączenie boczne grzejnika ale warto taka rzecz sprawdzić przed zakupem tak by uniknąć dodatkowych prac przy montażu zakupionego grzejnika.

Podział grzejników

Grzejnik stalowy

Jego główną cechą jest wysoka wytrzymałość, a to dzięki materiałowi z którego został wykonany (stal ). Dodatkowym atutem jest fakt szybkiego nagrzewania się tego grzejnikach.

Grzejnik aluminiowy

Ten rodzaj grzejników jest lżejszy i ma gładszą strukturę, charakteryzują się większą estetyka oraz są odporne na działanie korozji w związku z tym szczególnie polecane do łazienki czy kuchni.

Nasza oferta grzejników

Atrakcyjne ceny grzejników

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami grzejników jesteśmy wstanie zaoferować kilkadziesiąt procent upustu od cen katalogowych

Darmowa dostawa

Oferujemy darmową dostawę na terenie całego kraju zakupionych u nas grzejników

Wycena

Bezpłatna wycena grzejników

Bezpłatną wycenę na zakup grzejników otrzymasz kontaktując się z nami

Na stronie kontaktu sprawdzisz też opinie o nas
Skontaktuj się z nami

Nasza lokalna oferta grzejników

Grzejniki to podstawowy element instalacji grzewczej w domu lub mieszkaniu, są one umieszczane w takich pomieszczeniach jak pokój, sypialnia, kuchnia, łazienka a nawet piwnica, kotłownia lub garaż. Na naszym portalu sprawdzisz jakie modele grzejników są ostatnio modne oraz jak kształtują się ceny zakupu i instalacji takich grzejników. Poznaj więc takie model grzejników jak płytowe, dekoracyjne, stalowe lub łazienkowe i sprawdź jaki grzejnik będzie najlepszy do Twojego domu.