Modulens G
Stojący gazowy kocioł kondensacyjny Modulens G – modułowy komfort dla Twojego domu
23 października 2017
Ariston Andris
Ariston Andris – Kompaktowy elektryczny podgrzewacz wody
26 października 2017
Pokaż wszystkie
Daikin rozwiązania chłodnicze

Daikin rozwiązania chłodnicze

Daikin: rozwiązania chłodnicze do zastosowania komercyjnego i przemysłowego

Niezawodność i efektywność energetyczna jednostek chłodniczych marki Daikin sprawia, że bez problemu można je zastosować zarówno w małych, jak i dużych budynkach komercyjnych.

Daikin rozwiązania chłodnicze

Daikin rozwiązania chłodnicze

Jednostki zewnętrzne marki Daikin tworzone są przy użyciu wiodących technologii, a ich konstrukcja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jest to obecnie jedno z najtrwalszych rozwiązań dostępnych na rynku. Wszystko dzięki odpornej obudowie z powłoką antykorozyjną. Jednostki zewnętrzne mogą być dzięki temu odporne na zmienne warunki atmosferyczne. W związku z tym, że przedsiębiorcy muszą mieć dostęp do niezawodnych jednostek chłodniczych, te proponowane przez Daikin poddawane są licznym testom zarówno na etapie tworzenia, jak i ich montażu w siedzibie firmy. Wszystko to sprawia, że awarie systemu są rzadkością.

Efektywność energetyczna

Jednostki chłodnicze zostały wyposażone w system odzysku ciepła, a także technologię inwerterową, co pozwala zmniejszyć koszty energii w znacznym stopniu. Urządzenia od Daikin odznaczają się o 50% wyższą efektywnością energetyczną niż inne jednostki dostępne na rynku. Dzięki tak dobrym parametrom, inwestycja w ten system bardzo szybko się zwróci.Najważniejsze zalety jednostek chłodniczych od Daikin

  • Kompaktowa budowa – dzięki temu parametrowi, jednostki zewnętrzne zajmują o 60% mniej miejsca niż standardowe modele. Taki efekt udało się uzyskać dzięki zintegrowaniu urządzeń chłodniczych i klimatyzacji w jednym agregacie skraplającym,
  • Dobrej jakości produkt – w związku z tym, że jednostki chłodnicze są poddawane rygorystycznym testom, użytkownik otrzymuje produkt wysokiej jakości, który działa niezawodnie. Obudowa urządzenia jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, a zastosowana technologia jest niezawodna przez bardzo długi czas,
  • Elastyczne zastosowanie – urządzenia są w stanie pracować w zakresie od 10 stopni Celsjusza do -45 stopni Celsjusza. Udaje się dzięki temu wprowadzić wiele rozwiązań chłodniczych i mroźniczych.

 

Agregat skraplający ZEAS

Agregat skraplający ZEAS

Wybrane modele jednostek chłodniczych od Daikin

  • Agregat skraplający ZEAS

Jest to agregat z inwerterem prądu stałego do komercyjnych zastosowań chłodniczych. Jest w stanie zredukować zużycie energii nawet o 35% w porównaniu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Obudowa zajmuje bardzo mało miejsca i nie ma żadnych problemów z jej instalacją zarówno w pomieszczeniu, jak i poza nim. Agregatem można sterować w inteligentny sposób, a udostępnione technologie sprawiają, że praca urządzenia będzie niezawodna.

  • Conveni-Pack

Jednostka świetnie sprawdzi się w małych i dużych komercyjnych zastosowaniach chłodniczych i mroźniczych. Nadaje się również do komfortowego chłodzenia oraz ogrzewania. Zastosowano w niej technologię inwerterową i odzysk ciepła. Jest w stanie zredukować zużycie energii nawet do 50%, w porównaniu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Dzięki modułowej konstrukcji, nie będzie żadnych problemów z zainstalowaniem urządzenia w małych, jak i w dużych przestrzeniach komercyjnych. Jednostka chłodnicza pracuje cicho i została wyposażona w szereg technologicznych udogodnień.

Daikin - Katalog produktów Chłodnictwo

Daikin – Katalog produktów Chłodnictwo


Wykorzystano materiały i publikacje producentaRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx