Modulens G
Stojący gazowy kocioł kondensacyjny Modulens G – modułowy komfort dla Twojego domu
23 października 2017
Ariston Andris
Ariston Andris – Kompaktowy elektryczny podgrzewacz wody
26 października 2017
Pokaż wszystkie
Daikin rozwiązania chłodnicze

Daikin rozwiązania chłodnicze

Daikin: rozwiązania chłodnicze do zastosowania komercyjnego i przemysłowego

Niezawodność i efektywność energetyczna jednostek chłodniczych marki Daikin sprawia, że bez problemu można je zastosować zarówno w małych, jak i dużych budynkach komercyjnych.

Daikin rozwiązania chłodnicze

Daikin rozwiązania chłodnicze

Jednostki zewnętrzne marki Daikin tworzone są przy użyciu wiodących technologii, a ich konstrukcja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jest to obecnie jedno z najtrwalszych rozwiązań dostępnych na rynku. Wszystko dzięki odpornej obudowie z powłoką antykorozyjną. Jednostki zewnętrzne mogą być dzięki temu odporne na zmienne warunki atmosferyczne. W związku z tym, że przedsiębiorcy muszą mieć dostęp do niezawodnych jednostek chłodniczych, te proponowane przez Daikin poddawane są licznym testom zarówno na etapie tworzenia, jak i ich montażu w siedzibie firmy. Wszystko to sprawia, że awarie systemu są rzadkością.

Efektywność energetyczna

Jednostki chłodnicze zostały wyposażone w system odzysku ciepła, a także technologię inwerterową, co pozwala zmniejszyć koszty energii w znacznym stopniu. Urządzenia od Daikin odznaczają się o 50% wyższą efektywnością energetyczną niż inne jednostki dostępne na rynku. Dzięki tak dobrym parametrom, inwestycja w ten system bardzo szybko się zwróci.Najważniejsze zalety jednostek chłodniczych od Daikin

  • Kompaktowa budowa – dzięki temu parametrowi, jednostki zewnętrzne zajmują o 60% mniej miejsca niż standardowe modele. Taki efekt udało się uzyskać dzięki zintegrowaniu urządzeń chłodniczych i klimatyzacji w jednym agregacie skraplającym,
  • Dobrej jakości produkt – w związku z tym, że jednostki chłodnicze są poddawane rygorystycznym testom, użytkownik otrzymuje produkt wysokiej jakości, który działa niezawodnie. Obudowa urządzenia jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, a zastosowana technologia jest niezawodna przez bardzo długi czas,
  • Elastyczne zastosowanie – urządzenia są w stanie pracować w zakresie od 10 stopni Celsjusza do -45 stopni Celsjusza. Udaje się dzięki temu wprowadzić wiele rozwiązań chłodniczych i mroźniczych.

 

Agregat skraplający ZEAS

Agregat skraplający ZEAS

Wybrane modele jednostek chłodniczych od Daikin

  • Agregat skraplający ZEAS

Jest to agregat z inwerterem prądu stałego do komercyjnych zastosowań chłodniczych. Jest w stanie zredukować zużycie energii nawet o 35% w porównaniu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Obudowa zajmuje bardzo mało miejsca i nie ma żadnych problemów z jej instalacją zarówno w pomieszczeniu, jak i poza nim. Agregatem można sterować w inteligentny sposób, a udostępnione technologie sprawiają, że praca urządzenia będzie niezawodna.

  • Conveni-Pack

Jednostka świetnie sprawdzi się w małych i dużych komercyjnych zastosowaniach chłodniczych i mroźniczych. Nadaje się również do komfortowego chłodzenia oraz ogrzewania. Zastosowano w niej technologię inwerterową i odzysk ciepła. Jest w stanie zredukować zużycie energii nawet do 50%, w porównaniu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Dzięki modułowej konstrukcji, nie będzie żadnych problemów z zainstalowaniem urządzenia w małych, jak i w dużych przestrzeniach komercyjnych. Jednostka chłodnicza pracuje cicho i została wyposażona w szereg technologicznych udogodnień.

Daikin - Katalog produktów Chłodnictwo

Daikin – Katalog produktów Chłodnictwo


Wykorzystano materiały i publikacje producentaRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx