Zehnder Anemostat wywiewny Comfo Valve Luna E125
Zehnder Anemostat wywiewny Comfovalve Luna E125
14 listopada 2019
Tryby pracy pomp ciepła
Tryby pracy pomp ciepła
22 listopada 2019

Mitsubishi pilot przewodowy - sterownik PAR-32MAA

Sterowniki PAR-32MAA

Idealny pilot do niedużej instalacji klimatyzacyjnej

Pilot Mitsubishi MA PAR-32MAA przeznaczony jest do sterownia klimatyzacją w postaci jednego klimatyzatora lub grupy klimatyzatorów na niewielkiej powierzchni. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi zapewnia prostą i szybką obsługę a nowoczesny i estetyczny wygląd sprawia że sterownik pasuje do każdego pomieszczenia.

Obszary zastosowań

Budynki biurowe, hotele, szpitale, banki, centra handlowe, budynki produkcyjne, studia fitness

W module wyświetlacza do wyboru są dwa tryby: Full i Basic. W trybie Full na wyświetlaczu wskazywane są wszystkie dostępne informacje. W trybie Basic przedstawiane są w zwartej formie tylko najważniejsze ustawienia. Jeśli dana instalacja zawiera urządzenia kasetonowe 4-stronne z najnowszą funkcją automatycznie wysuwanego grilla sterować nimi można także za pomocą pilota PAR-33MAA
  • Pilot MA podłączany jest bezpośrednio do rządzenia wewnętrznego, a grupy tworzone są poprzez kablowanie urządzeń wewnętrznych.
  • Nowoczesny design, płaska konstrukcja do montażu ściennego.
  • Dane wprowadzane są za pomocą czterech przycisków funkcyjnych umieszczonych pod graficznym, podświetlanym wyświetlaczem.
  • Najważniejsze funkcje można łatwo i szybko obsługiwać za pomocą trzech wydzielonych przycisków. Duży przycisk wyłącznika pozwala na uruchamianie i zatrzymywanie klimatyzatora z ostatnio wybranymi ustawieniami.
  • Funkcja Dual Set Point do ustawiania temperatury osobno w trybie chłodzenia i grzania.
  • Pilot PAR-33MAA - menu w języku polskim

Ile kosztuje Mitsubishi pilot przewodowy - sterownik PAR-32MAA

Cena netto pilota dotykowego Mitsubishi pilot przewodowy - sterownik PAR-32MAA podana została według cennika producenta na rok 2019

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę oraz rabat

Mitsubishi pilot przewodowy - sterownik PAR-32MAA

Na zapytanie

Pilot przewodowy MA

Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Mitsubishi Electric

Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Mitsubishi Electric

Certyfikat ten gwarantuje wszystkim Klientom otrzymanie fachowego doradztwa technicznego, pełna gwarancje producenta na zakupione produkty oraz dostęp do sieci serwisu technicznego.

Zobacz
Sterowniki RMI

Sterowniki Mitsubishi Electric

Zobacz pozostałe sterowniki do klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła które oferuje ten producent

Zobacz

Pilot Mitsubishi MA PAR-32MAA przeznaczony jest do sterownia pracą klimatyzatora lub grupy klimatyzatorów na niewielkiej powierzchni. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi zapewnia prostą i szybką obsługę a nowoczesny i estetyczny wygląd sprawia że sterownik pasuje do każdego pomieszczenia.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx