Katalogi Zehnder
Katalogi Zehnder
20 października 2017
Daikin rozwiązania chłodnicze
Daikin: rozwiązania chłodnicze do zastosowania komercyjnego i przemysłowego
24 października 2017

Stojący gazowy kocioł kondensacyjny Modulens G – modułowy komfort dla Twojego domu

Modulens G Stojący gazowy kocioł kondensacyjny to rozwiązanie pozwalające oszczędzać energię i chronić środowisko. System wprowadza do domu maksymalny komfort, a przy tym daje możliwość tworzenia systemów multienergetycznych. Użytkownik otrzymuje możliwość sterowania kotłem przy użyciu urządzeń mobilnych i modułu DD Home Control. Co jeszcze Modulens G ma do zaoferowania ?

 

Kotły Modulens G

Sprawność kotła Modulens G

Kocioł Modulens G można bez żadnych problemów wprowadzić zarówno do budynków nowych, jak i modernizowanych. Jest on kompatybilny z rozwiązaniami multienergetycznymi. Z tym kotłem można będzie wprowadzić od swojego domu oszczędności energii nawet do 60%. Jeszcze większe oszczędności, a przy tym ochrona środowiska są w przypadku tego rozwiązania jak najbardziej możliwe.

Innowacje z myślą o użytkownikach

Kotły te to rozwiązanie tworzone z myślą o użytkownikach, chcących mieć w swoim domu system działający sprawnie i właściwie.

De Dietrich przygotował trzy modele Modulens G, które charakteryzują się zakresem mocy od 15 do 35 kW. Do kotłów wprowadzono najnowsze rozwiązania technologiczne, czyli:

  • regulację DIEMATIC iSystem,
  • podgrzewacz warstwowy do ciepłej wody użytkowej lub podgrzewacz solarny.

Ochrona środowiska i oszczędności energii z nowymi modelami od De Dietrich będą jak najbardziej możliwe.

 

Sprawność kotła Modulens G

Rozwiązanie proponowane przez De Dietrich pozwala uzyskać bardzo dużą sprawność eksploatacyjną, nawet do 109% przy dużym zakresie mocy, od 15 do 35 kW. Urządzenie jest w stanie odzyskiwać ciepło ze spalin, a dzięki technologii kondensacji jest możliwość uzyskania dużej części energii (nawet do 30%).

Dzięki temu, że kocioł kondensacyjny został wyposażony w nowy palnik modulujący, jest możliwość dostosowania mocy urządzenia do potrzeb użytkownika. Sterowanie jest możliwe w zakresie od 22 do 100%. Pozwala to na zmniejszenie zużycia gazu i obniżenie emisji szkodliwych substancji do środowiska, nawet o 50%.

Ciepła woda użytkowa z Modulens G

Dodatkowo, nabywając kompletny zestaw wraz z pompą modulująca klasy A, otrzymuje się możliwość maksymalnego obniżenia zużycia energii elektrycznej.

Ciepła woda użytkowa z Modulens G

Kocioł bez problemu można podłączyć do podgrzewaczy ciepłej wody użytkowej. Podgrzewacze są wyposażone fabrycznie w system ochrony Titan Active System, gwarantujący doskonałą jakość wody i długi czas pracy instalacji, bez konserwacji.

Podgrzewacze można umieści albo pod kotłem, albo obok kotła. Jest możliwość podpięcia do Modules G urządzenia o pojemności od 100 do 220 litrów. Dzięki zastosowaniu wymiennika płytowego podłączonego do podgrzewacza, uzyskanie ciepłej wody użytkowej w bardzo szybkim tempie będzie jak najbardziej możliwe.

Dane techniczne kotłów  sprawdzisz w karcie katalogowej ( kliknij na miniaturze poniżej by otworzyć )

Katalog Modulens G

Katalog Modulens G


Kotły gazowe – Budowa i Remont

Kotły gazowe – Budowa i Remont

Remont Robert Kucharski Drogowców 14 39-200 Dębica

Zobacz: remont.biz.pl/category/kotly-gazowe/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx