Katalogi Zehnder
Katalogi Zehnder
20 października 2017
Daikin rozwiązania chłodnicze
Daikin: rozwiązania chłodnicze do zastosowania komercyjnego i przemysłowego
24 października 2017

Stojący gazowy kocioł kondensacyjny Modulens G – modułowy komfort dla Twojego domu

Modulens G Stojący gazowy kocioł kondensacyjny to rozwiązanie pozwalające oszczędzać energię i chronić środowisko. System wprowadza do domu maksymalny komfort, a przy tym daje możliwość tworzenia systemów multienergetycznych. Użytkownik otrzymuje możliwość sterowania kotłem przy użyciu urządzeń mobilnych i modułu DD Home Control. Co jeszcze Modulens G ma do zaoferowania ?

 

Kotły Modulens G

Sprawność kotła Modulens G

Kocioł Modulens G można bez żadnych problemów wprowadzić zarówno do budynków nowych, jak i modernizowanych. Jest on kompatybilny z rozwiązaniami multienergetycznymi. Z tym kotłem można będzie wprowadzić od swojego domu oszczędności energii nawet do 60%. Jeszcze większe oszczędności, a przy tym ochrona środowiska są w przypadku tego rozwiązania jak najbardziej możliwe.

Innowacje z myślą o użytkownikach

Kotły te to rozwiązanie tworzone z myślą o użytkownikach, chcących mieć w swoim domu system działający sprawnie i właściwie.

De Dietrich przygotował trzy modele Modulens G, które charakteryzują się zakresem mocy od 15 do 35 kW. Do kotłów wprowadzono najnowsze rozwiązania technologiczne, czyli:

  • regulację DIEMATIC iSystem,
  • podgrzewacz warstwowy do ciepłej wody użytkowej lub podgrzewacz solarny.

Ochrona środowiska i oszczędności energii z nowymi modelami od De Dietrich będą jak najbardziej możliwe.

 

Sprawność kotła Modulens G

Rozwiązanie proponowane przez De Dietrich pozwala uzyskać bardzo dużą sprawność eksploatacyjną, nawet do 109% przy dużym zakresie mocy, od 15 do 35 kW. Urządzenie jest w stanie odzyskiwać ciepło ze spalin, a dzięki technologii kondensacji jest możliwość uzyskania dużej części energii (nawet do 30%).

Dzięki temu, że kocioł kondensacyjny został wyposażony w nowy palnik modulujący, jest możliwość dostosowania mocy urządzenia do potrzeb użytkownika. Sterowanie jest możliwe w zakresie od 22 do 100%. Pozwala to na zmniejszenie zużycia gazu i obniżenie emisji szkodliwych substancji do środowiska, nawet o 50%.

Ciepła woda użytkowa z Modulens G

Dodatkowo, nabywając kompletny zestaw wraz z pompą modulująca klasy A, otrzymuje się możliwość maksymalnego obniżenia zużycia energii elektrycznej.

Ciepła woda użytkowa z Modulens G

Kocioł bez problemu można podłączyć do podgrzewaczy ciepłej wody użytkowej. Podgrzewacze są wyposażone fabrycznie w system ochrony Titan Active System, gwarantujący doskonałą jakość wody i długi czas pracy instalacji, bez konserwacji.

Podgrzewacze można umieści albo pod kotłem, albo obok kotła. Jest możliwość podpięcia do Modules G urządzenia o pojemności od 100 do 220 litrów. Dzięki zastosowaniu wymiennika płytowego podłączonego do podgrzewacza, uzyskanie ciepłej wody użytkowej w bardzo szybkim tempie będzie jak najbardziej możliwe.

Dane techniczne kotłów  sprawdzisz w karcie katalogowej ( kliknij na miniaturze poniżej by otworzyć )

Katalog Modulens G

Katalog Modulens G


Kotły gazowe – Budowa i Remont

Kotły gazowe – Budowa i Remont

Remont Robert Kucharski Drogowców 14 39-200 Dębica

Zobacz: remont.biz.pl/category/kotly-gazowe/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx