Biokominek w mieszkaniu bez komina i wszechobecnego popiołu
28 marca 2014
Panele dekoracyjne Loft Desing System
1 kwietnia 2014

pokój w stylu japońskim

Pokój w stylu japońskim

Japonia posiada niezwykle bogatą tradycję kulturową. Przodują oni w wielu dziedzinach życia. Jedną z nich jest aranżacja wnętrz, którą podziwia wiele nacji. Japończycy mają świetne wyczucie stylu i niezwykłą zdolność do kreacji niepowtarzalnych przestrzeni, czyli wnętrz.

Pokój w japońskim stylu jest bogaty w różnego rodzaju dodatki, takie jak np. panele dekoracyjne dunes. To właśnie one nadają danej lokacji oryginalności i niepowtarzalności. Wszystkie obiekty i elementy w pomieszczeniu doskonale ze sobą współgrają, tworząc kolektyw.

Patrząc na taki pokój narzuca się na myśl słowo klucz: harmonia. Również i dekoracja ścian stoi na wysokim poziomie i można by nawet pomyśleć, że jest to dzieło sztuki, a nie ściana pokoju. Oczywiście nie dziwi to teraz nikogo, ponieważ Japończycy bazują przy tym na swojej kulturze, którą jak doskonale wiemy mają bardzo urozmaiconą, rozległą i starą. Podsumowując pokój w japońskim stylu powinien być inspiracją i wzorcem m.in. dla każdego miłośnika kraju kwitnącej wiśni.

Do aranżacji wnętrz zostały użyte panele Origami

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Dunes – Origami – Sklep dekoracja wnętrz

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Dunes – Origami – Sklep dekoracja wnętrz

Panele ścienne zamiast tapet to wspaniałe rozwiązanie, które sprawi, że wnętrze naszego mieszkania będzie wyglądało zupełnie inaczej, wzór w 3D na naszej ścianie podkreśli charakter całego mieszkania

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/panele-3d-dunes/38-panel-dekoracyjny-scienny-3d-dunes-origami.html


 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RobertKucharski
9 lat temu

Panele Origami do kupienia w naszym sklepie

1
0
Podziel się swoją opiniąx