Biokominki – nowoczesna odmiana kominka
25 marca 2014
Pokój w stylu japońskim
31 marca 2014

Biokominek w mieszkaniu bez komina i wszechobecnego popiołu

Mieszkanie w bloku ogranicza nas w niektórych kwestiach, które śmiało można zastosować w domu. Jednak teraz coraz wychodzi coraz to więcej zamienników, które możemy zastosować również w mieszkaniu. Remont mieszkania to w tej chwili przede wszystkim zastanowienie się nad aranżacją wnętrz.

Aranżacja wnętrz to bardzo ważna rzecz, przy remoncie ponieważ jest to główny plan działań. Każdy z nas w mieszkaniu w bloku z pewnością marzy o odpoczynku i relaksie przy blasku ognia. Niestety zamontowanie tradycyjnego kominka jest niemożliwe. Jednak możliwe jest zamontowanie odpowiednika, którym jest biokominek.

Biokomineknie wymaga rozprowadzenia systemu rur, nie wymaga zbudowania składziku na drewno. Wszystko dlatego, że biokominki są opalane paliwem w płynie lub żelu na bazie alkoholu. Powoduje to również to, że po wypaleniu takiego paliwa nie zostaje nam w kominku popiół. Jest to więc również bardzo czyste rozwiązanie. Z pewnością docenimy to rozwiązanie podczas gdy będziemy zastanawiali się nad aranżacją wnętrza naszego mieszkania. Bezspornie efekt będzie fenomenalny.

Biokominki to wspaniałe rozwiązanie do każdego mieszkania, które sprawi, że relaks przy ogniu jest możliwy nawet w mieszkaniu usytuowanym w bloku.


 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx