Dekoracja wnętrza panele dekoracyjne 3 d – Dunes Lily
28 września 2014
Płytki gresowe Aloke – duch wielkiego miasta
4 października 2014

Hasel – salonowe płytki podłogowe drewnopodobne

Salon to miejsce, w którym przyjmujemy gości więc powinniśmy zadbać o to, aby każdy jego szczegół był świetnie zrealizowany. Aktualnie w nowoczesnym salonie główny nacisk kładzie się na minimalizm oraz funkcjonalność. Nowoczesny projekt będzie stawiał na prostotę oraz odpowiednie zagospodarowanie całej powierzchni. Co do kolorystyki to jest to już kwestia indywidualna. Każdemu może podobać się co innego. Nie róbmy nic na siłę – pamiętajmy, że jest to nasz dom czy mieszkanie więc wszystko musi podobać się właśnie nam, a nie innym osobom.. Sami przeglądnijmy katalogi czy różne projekty i wybierzmy coś co będzie nas zachwycało.

W salonie aktualnie możemy zastosować przeróżne rzeczy, bardzo często spotykany jest teraz projekt kuchni otwartej na salon. Dlatego właśnie oba te pomieszczenia nie mogą się znacznie różnić. Postawmy na spójność i jednolitość, a efekt będzie z pewnością oszałamiający. Otwarta kuchnia na salon jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które lubią często zapraszać gości i wspólnie z nimi imprezować. Jest to rozwiązanie wygodne, funkcjonalne i z pewnością każdemu się spodoba. Swobodny dostęp do kuchni da nam również znacznie szybsze podawanie posiłków.Salon wizytówką naszego domu

W salonie musimy zastanowić się także nad oświetleniem. Gra świateł jest bardzo istotnym elementem wystroju. Lampy ścienne i sufitowe stają się bardzo popularne. Warto wykorzystać także taśmy ledowe czy światła punktowe. Pamiętajmy, że oświetlić musimy ważne miejsca np. takie w którym będzie stał telewizor. Oglądanie przy zgaszonym świetle jest niezdrowe dla naszych oczu i może nas bardzo męczyć. Aranżacja salonu powinna być bardzo dokładnie przemyślana. Jest to miejsce, w którym spędza się dość sporą ilość czasu. Warto więc postawić na świetny design i funkcjonalność.

Aranżacja salonu za pomocą płytek Paradyż Hasel

hasel_polaranz_poziom

 

hasel_aranzacja

hasel_aranzacja1

 

Płytki Paradyż Hasel do kupienia w naszym sklepie

Kolekcja płytek Hasel to ścisłe nawiązanie do drewnianych podłóg – Remont

Kolekcja płytek Hasel to ścisłe nawiązanie do drewnianych podłóg – Remont

Płytki posiadają klasyczny rysunek drewna, który spotęgowany jest zdecydowaną tonacją kolorystyczną, która na płytkach jest różna. Dodatkowo, do tych płytek polecana jest listwa

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/301-hasel

 Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx