Jak najtaniej wykonać system rekuperacji ?
Jak najtaniej wykonać system rekuperacji ?
3 kwietnia 2018
LG Cennik 2018 Klimatyzacja - ( klimatyzatory pokojowe, multi split, komercyjne ), Pompy ciepła Therma V
LG Cennik 2018 – Klimatyzacja oraz pompy ciepła
9 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie
Rury Spiro do wentylacji

Rury Spiro do wentylacji

Rury Spiro do wentylacji

Rury Spiro do wentylacji to rozwiązania cieszące się bardzo dużą popularnością, ze względu na swoją wytrzymałość i funkcjonalność.

Charakterystyka rur spiro

Rury spiro mają okrągły przekrój, są wykonane z ocynkowanej blachy. Tworzą solidne kanały wentylacyjne, które mają zewnętrzne wzmocnienia, dzięki temu cały system jest trwały i sztywny. Każda rura spiro została zanurzona w roztopionym cynku, co zwiększa jej bezpieczeństwo i wytrzymałość, rury spiro zostały dodatkowo powleczone jednolitą powłoką ochronną, dzięki temu można będzie z nich korzystać przez dłuższy czas, w każdym środowisku (rury są odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki ocynkowaniu.)

Zastosowanie rur spiro

Rury spiro są wykorzystywane przede wszystkim do tworzenia sieci kanałów wentylacyjnych, wszystko to dlatego, że są tworzone przez renomowanych producentów, z najwyższej jakości materiałów. Różne średnice, grubości i długości sprawiają, że nie ma żadnych problemów ze stworzeniem kanałów dostosowanych do warunków panujących w danym budynku, dodatku, warto podkreślić, że rury spiro są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach


Wycena rur spiro

Kontakt

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx