JUNKERS BOSCH Cennik urządzeń 2019 - A
JUNKERS BOSCH – Cennik urządzeń 2019
25 marca 2019
Podgrzewacz cwu SWPC-300 Termo Magnum z wężownicą
Podgrzewacz cwu Kospel SWPC-300 Termo Magnum z wężownicą do pompy ciepła
29 marca 2019
Pokaż wszystkie
https://remont.biz.pl/wp-content/uploads/2019/03/VASCO-Katalog-cennik-wentylacja-2019.pdf

https://remont.biz.pl/wp-content/uploads/2019/03/VASCO-Katalog-cennik-wentylacja-2019.pdf

VASCO Katalog - cennik wentylacja 2019

https://remont.biz.pl/wp-content/uploads/2019/03/VASCO-Katalog-cennik-wentylacja-2019.pdf

W cenniku podano ceny katalogowe producenta, skontaktuj się z nami by otrzymać atrakcyjny rabat.

Cennik zawiera:

- Rekuperatory: D60, D150, D275, X350, X500

- Czerpnie / wyrzutnie

- Kanały izolowane

- Kanały easyflow

- Filtry

- Elementy dodatkowe

- Sterowanie

- Zawory easyflow

Pobierz cennik
logo vasco

Strefa producenta

Zobacz strefę tego producenta na naszym portalu i sprawdź dlaczego właśnie ten producent systemów wentylacyjnych jest coraz częściej wybierany przez klientów

Zobacz strefę

VASCO Katalog wskaże, jaki cennik wentylacji będzie obowiązywał w 2019 roku. Dowiesz się, ile kosztują poszczególne elementy systemu, jak i cały pakiet instalacyjny, w momencie zdecydowania się na wprowadzenie do domu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. W cenniku znajdują się informacje także na temat cen czerpni i wyrzutni, kanałów izolacyjnych, kanałów easyflow, filtrów, sterowania, jak i zaworów easyflow. Przeglądając katalog znajdziesz zarówno ceny, jak i parametry techniczne urządzeń, które są do nabycia w ofercie VASCO.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx