Posadzki na balkony

Systemy posadzek balkonowych Sika

Systemy posadzek balkonowych proponowane przez markę Sika ( balkony standard ) powstają na bazie elastycznej powłoki poliuretanowej. Odznaczają się wysoką odpornością, a także mają świetne właściwości uszczelniające. Jest to ekonomiczne rozwiązanie dostosowane do potrzeb każdej osoby, która od materiału wykończeniowego oczekuje trwałości i niezawodności.

Posadzki tego typu świetnie sprawdzą się zarówno na balkonie, jak i tarasie. Sprawią, że ta zewnętrzna powierzchnia będzie przez długi czas wyglądała bardzo estetycznie

Rodzaje systemów balkonowych


Posadzki na balkony

Chcesz, aby Twój balkon wyglądał atrakcyjnie, ale nie wiesz, jakim materiałem wykończyć podłogę? Systemy posadzek balkonowych proponowane przez markę Sika są rozwiązaniem niezwykle korzystnym, i to pod wieloma względami. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach: szarym i beżowym. Posadzka może być antypoślizgowa. Ponadto, można sprawić, że jej wygląd będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Można na przykład zastosować posypkę z piasku kwarcowego lub kolorowe płatki dekoracyjne. Możliwości aranżacji podłogi na balkonie są nieograniczone.