Aksilbet posadzka na taras
Tania farba na balkon lub taras
13 lutego 2019
Tweetop EcoHeat Complex - ulotka
Ulotka Tweetop Eco Heat Complex
13 lutego 2019

Tweetop EcoHeat Complex – ekologiczne i tanie ogrzewanie oraz chłodzenie za pomocą pompy ciepła

Pompa ciepła, która stanowi doskonałą alternatywę dla kotła węglowego, gazowego, olejowego czy na biomasę? To Tweetop EcoHeat Complex. Dzięki temu, że urządzenie czerpie 80% ciepła z powietrza zewnętrznego, pompa ciepła nie produkuje gazów cieplarnianych a ponadto nie powstają produkty uboczne, takie jak np. popiół, smoła, dwutlenek węgla, tlenki siarki, tlenek azotu oraz substancje stałe, czyli pyły zawieszone. Dzięki temu w znaczny sposób przyczynia się do walki ze smogiem.

Tweetop EcoHeat Complex

Pompa posiada wysoki współczynnik COP, co w znaczący sposób przekłada się na wymierne oszczędności podczas ogrzewania domu

Pompa ciepła EcoHeat Complex jest w stanie działać w skuteczny sposób nawet wtedy, gdy temperatura zewnętrzna spada do -25 stopni Celsjusza. W okresie letnim system można wykorzystać do chłodzenia pomieszczeń. Montaż pompy ciepła odbywa się w prosty i mało skomplikowany sposób. Dodatkowym atutem urządzenia jest długa żywotność, a także możliwość zmniejszenia zapotrzebowania na energię.

Pompę ciepła Tweetop EcoHeat Complex można zastosować w budynkach mieszkalnych, domkach letniskowych, obiektach handlowych, biurach, a także obiektach gastronomicznych. W związku z tym, że nie ma konieczności umieszczania urządzenia w kotłowni, budynku nie trzeba specjalnie powiększać, aby znaleźć miejsca na instalację tego systemu. Pompę ciepła można umieścić w każdym miejscu w domu. Wkomponuje się świetnie w aranżację, ponieważ prezentuje się w bardzo nowoczesny sposób.

Kompletne urządzenie do Twojego domu

Główne zalety pompy ciepła

COP Nawet 5,73

COP Nawet 5,73

Pompa ciepła Tweetop EcoHeat Complex dostarcza do 5,73 raza więcej energii cieplnej do budynku niż pobiera z sieci elektrycznej. Oznacza to w praktyce, ze ogrzewanie budynku pompa ciepła jest wielokrotnie tańsze od ogrzewania elektrycznego.
Czyste srodowisko

Czyste środowisko

Pompy ciepła Tweetop aż 80% energii cieplnej pozyskują z powietrza zewnętrznego przez co w ogromnej mierze przyczyniają się do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych do atmosfery. Nie emitują spalin ani CO2, nie generują popiołu i innych zanieczyszczeń stałych. To najczystszy sposób ogrzewania budynków.
Ciepła woda przez cały rok

Ciepła woda przez cały rok

Pompa ciepła Tweetop EcoHeat Complex przez cały rok możne przygotowywać ciepła wodę użytkowa na potrzeby wieloosobowej rodziny. System DC Inverter bez przeszkód pozwoli na podgrzewanie wody użytkowej do wysokich temperatur nawet w najchłodniejsze dni roku.
Klimatyzacja latem

Klimatyzacja latem

Pompa ciepła Tweetop EcoHeat Complex ma możliwość chłodzenia budynku latem. W lecie obieg chłodniczy pompy ciepła odwraca swoja funkcje i z ogrzewania przełącza się na chłodzenie. Pompa ciepła ochładza znajdująca się w buforze wodę, która można wykorzystać do klimatyzacji budynku.
Praca do temperatury -25°C

Praca do temperatury -25°C

Pompa ciepła Tweetop EcoHeat Complex posiada rewolucyjny system DC Inverter, który umożliwia prace pompy ciepła nawet do -25°C z nieznaczna utrata sprawności COP przy równocześnie wysokiej temperaturze zasilania obiegu grzewczego. Teraz nie ma obawy, ze przy niskich temperaturach na zewnątrz, pompa ciepła odmówi posłuszeństwa.
Pełna współpraca

Pełna współpraca

Sterownik pompy ciepła wyposażony jest w moduł do sterowania dodatkowym źródłem ciepła w postaci kotła kondensacyjnego, wysokotemperaturowego, gazowego lub olejowego. Moduł ten w odpowiednim momencie uruchamia dodatkowe źródło ciepła, jednocześnie dbając o jego bezpieczeństwo i chroniąc je przed zbyt niska temperatura powrotu.
Montaż pompy ciepła nie wymaga wykonania skomplikowanych prac ziemnych. Wystarczy jedynie połączyć rurociągami moduł wewnętrzny i zewnętrzny, doprowadzić zasilanie elektryczne i gotowe !

Prosty montaż

Montaż pompy ciepła nie wymaga wykonania skomplikowanych prac ziemnych. Wystarczy jedynie połączyć rurociągami moduł wewnętrzny i zewnętrzny, doprowadzić zasilanie elektryczne i gotowe !
Zaawansowana kontrola przez ekran dotykowy

Zaawansowana kontrola przez ekran dotykowy

Sterowanie i kontrola pracy pompy ciepła realizowana jest przez ekran dotykowy. Pozwala on na regulacje parametrów pompy ciepła w pełnym zakresie nastaw oraz odczyt i diagnozę parametrów wewnętrznych.
Połaczenie typu “Split”

Połączenie typu “Split”

Jednostkę wewnętrzna i zewnętrzna łączy się poprzez instalacje chłodnicza. Oznacza to, ze wewnątrz rurociągów połączeniowych, znajduje się czynnik chłodniczy. Dziki takiemu rozwiązaniu pompa ciepła EcoHeat Complex zabezpieczona jest przed groźnymi skutkami awaryjnego wyłączenia prądu elektrycznego i nie istnieje niebezpieczeństwo zamarznięcia wody w rurociągach i urządzeniu.
Uniwersalnosc

Uniwersalność

Pompa ciepła przeznaczona jest do stosowania w budynkach mieszkalnych, domach letniskowych, punktach handlowych i usługowych, biurach i restauracjach. Dodatkowo zapewnia możliwość klimatyzowania pomieszczeń latem.

Budowa i wygląd pompy ciepła EcoHeat Complex

Budowa modułu wewnętrznego

Moduł wewnętrzny wyglądem i sposobem montażu przypomina kocioł gazowy. Montuje się go na ścianie za pomocą uchwytu montażowego dostarczonego wraz z elementami wyposażenia pompy ciepła. Wszystkie niezbędne elementy stanowią wyposażenie modułu.

Budowa modułu wewnętrznego

Budowa modułu wewnętrznego

Schemat budowy modułu wewnętrznego

Schemat budowy modułu wewnętrznego

Budowa modułu zewnętrznego

Moduł zewnętrzny wyposażony jest w elementy obiegu chłodniczego: parownik, sprężarkę, zawór czterodrogowy, presostaty ciśnieniowe, elektroniczny zawór dławiący, oraz elementy dodatkowe: wentylator/y, grzałkę karteru sprężarki, grzałkę tacy ociekowej, czujniki temperatur, instalację elektryczną i sterownik. Parownik stanowi największy element modułu zewnętrznego. Swoją budową przypomina chłodnicę powietrza. Za parownikiem zamontowane są wentylatory, które przetłaczają powietrze przez parownik. Moduł zewnętrzny wypełniony jest czynnikiem chłodniczym, w ilości wystarczającej do połączenia go z modułem wewnętrznym.

Budowa modułu zewnętrznego

Budowa modułu zewnętrznego

Schemat budowy modułu zewnętrznego

Schemat budowy modułu zewnętrznego

Prosument - 01

Produkt spełnia wymogi programu Prosument A2W35, COP > 3,1

COP (A2W35) EcoHeat Complex 11 COP 3,58

COP (A2W35) EcoHeat Complex 13 COP 3,72

Tweetop EcoHeat Complex karta energetyczna -poz
Program-czyste-powietrze -K

Dofinansowanie do zakupu

W programie "czyste powietrze" możesz ubiegać się o dofinansowanie lub pożyczkę na zakup tej pompy ciepła, sprawdź w jaki sposób takie dofinansowanie otrzymać

Zobacz

System DC Inverter

To płynna regulacja wydajności cieplnej pompy ciepła. Sterownik pompy ciepła elastycznie i precyzyjne dostosowuje prędkość obrotowa sprężarki, a co za tym idzie jej wydajność cieplna, do aktualnego obciążenia cieplnego budynku, wynikającego z aktualnej temperatury zewnętrznej. Sprawia to, ze komfort cieplny w budynku jest zachowany, a zużycie energii napędowej jest obniżone do wartości niezbędnej dla ekonomicznego napędu pompy ciepła.

Rozwiązanie dla polskiego klimatu

Pompa ciepła pracuje w zakresie temperatur od -25°C do +45°C. Posiada bardzo skuteczny system oszraniania powierzchni parownika, dzięki czemu możne być stosowania w całym zakresie temperatur panujących w naszym klimacie.

Oszczędność miejsca

Pompa ciepła nie wymaga budowania rozległych wymienników poziomych ani wiercenia głębokich odwiertów pionowych. Całe ciepło do ogrzewania budynku czerpie z powietrza zewnętrznego. Dziki temu montaż i eksploatacja jest niezwykle prosta i bezawaryjna.

Grzałka elektryczna

Jako dodatkowe źródło ciepła pompa wyposażona jest w grzałkę elektryczna.
Schemat działania w trybie zimowym - ogrzewanie

Schemat działania w trybie zimowym - ogrzewanie

Schemat działania w trybie letnim - chłodzenie

Schemat działania w trybie letnim - chłodzenie

Dane techniczne EcoHeat Complex

Dane techniczne Eco Heat Complex

Dane techniczne Eco Heat Complex

Zmiana wydajności cieplnej pompy ciepła EcoHeatComplex - 02

Charakterystyki pracy pomp ciepła EcoHeatComlex

Sprawdź jak zmienia się charakterystyka pracy pompy ciepła w zależności od temperatury powietrza zewnętrznego i temperatury zasilania instalacji grzewczej.

Zobacz

Producenci podzespołów

W pompie ciepła zostały zamontowane podzespoły czołowych producentów, dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym urządzeniu mamy wszystko co obecnie jest najlepsze na rynku

Dokumentacja techniczna EcoHeat Complex

Ile kosztuje Tweetop EcoHeat Complex

Cena netto Tweetop EcoHeat Complex podana została według cennika producenta na rok 2018

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

Darmowa instalacja pompy ciepła na terenie całego kraju * **

* Oferta dotyczy spięcia instalacji chłodniczej, konfiguracji oraz pierwszego uruchomienia

** Po stronie inwestora:Ustawienie lub powieszenie na elewacji jednostki zewnętrznej, powieszenie na ścianie jednostki wewnętrznej podłączenie hydrauliczne osprzętu do jednostki wewnętrznej (bufor, zasobnik c.w.u.) , okablowanie, ułożenie rur chłodniczych od jednostki wewnętrznej do zewnętrznej bez podłączania z urządzeniami

Certyfikat autoryzacji Tweetop Eco Heat Complex

Zobacz nasz certyfikat

Certyfikat potwierdza uprawnienia do montażu, serwisu oraz uruchomiania pomp ciepła EcoHeat Complex
Zobacz
projekt ogrzewania podłogowego

Zobacz
również

Sprawdź jak uzyskać darmowy projekt ogrzewania podłogowego, które idealnie pasuje do pompy ciepła
Zobacz

Najczęściej zadawane pytania

1Co to jest współczynnik COP
COP - w dużym uproszczeniu współczynnik ten mówi nam, jak bardzo efektywne jest urządzenie i ile potrafi wyprodukować "darmowej" energii dla przykładu urządzenie o współczynniku COP = 5, z 1 dostarczonego KW energii wyprodukuje nam 5 KW "darmowej" energii
2Czy nie lepsza będzie pompa ciepła gruntowa niż ten model powietrze - woda

Uważamy że nie, instalacja powietrznej pompy ciepła jest znacznie tańsza nie trzeba min. robić kosztownego odwiertu ( koszt kilkudziesięciu tysięcy zł tutaj pisaliśmy o cenach odwiertów - koszt odwiertu pod pompę ciepła ), różnica na kosztach ogrzewania to kilkaset złotych.

Tutaj nasz artykuł o kosztach ogrzewania domu - porównanie kosztowe różnych źródeł ciepła

3Czy na tą pompę potrzebuje mieć pozwolenie ?
Nie - instalacja tej pompy nie wymaga pozwolenia
4Czy warto przy pompie ciepła ciepła zainstalować rekuperację ?
Zdecydowanie tak, dzięki rekuperacji jest nawiewane do pomieszczeń ciepłe powietrze ( dwadzieścia parę stopni celsjusza ), nie potrzebujemy wtedy wiele energii generowanej przez pompę ciepła do utrzymania w naszym domu komfortowej temperatury
5Czy muszę przy pompie ciepła zainstalować zbiornik buforowy ?
Zbiornik buforowy powinien być zainstalowany w instalacji z pompa ciepła, taki bufor znacznie ułatwia pracę takiej pompy ciepła oraz znacznie wpływa na żywotność sprężarki
6Czy na zakup pompy ciepła można otrzymac dotację ?
Tak - pompa spełnia warunki określone w ustawie, więcej informacji tutaj - dofinansowanie z program "Czyste powietrze"
7Czy pompa jest wyposażona w zawór trzydrogowy przełączający pomiędzy c.o. a c.w.u.
Tak, taki zawór jest zainstalowany fabrycznie w urządzeniu
8Czy powietrzna pompa ciepła jest w stanie samodzielnie ogrzać dom
Tak - pompa ciepła jest wstanie zapewnić 100 % pokrycia zapotrzebowania na energie elektryczną ( nawet w temperaturze do - 25 stopni, poniżej tej temperatury pompa ciepła korzysta z grzałki elektrycznej )
9Czy można samemu czyścić parownik ?

Można ale należy robić to bardzo uważnie i delikatnie. Należy użyć specjalistycznej chemii do mycia parowników np. Cleanairix Clinex Barren

Uwaga ! do mycia parownika nie wolno używać myjki ciśnieniowej (tzw. karchera)

10Czy pompę ciepła można użyć jak klimatyzator ?
Tak pompa ciepła potrafi produkować tzw. "wodę lodowa" którą można wykorzystać do chłodzenia za pomocą np. klimakonwektorów
11Czy w instalacji należy stosować dodatkowe pompy obiegowe ?
Pompa ciepła jest już fabrycznie wyposażona w taki zawór
12Czy pompę ciepła mogę podłączyć do już istniejącego źródła ogrzewania ( piec, kominek itp. )
Tak - takie połączenie nazywamy układem biwalentnym
13Czy ktoś przyjeżdża do uruchomienia ?
Pompę ciepła EcoHeat Complex uruchamia serwisant posiadający uprawniania wydane przez Tweetop sp. z o.o.
14Kto może podłączyć pompę ciepła ?
Pompę ciepła EcoHeat Complex może podłączyć hydraulik w części dotyczącej instalacji hydraulicznej, zaś układ chłodniczy może podłączyć i uruchomić serwisant posiadający uprawniania wydane przez Tweetop sp. z o.o.
15Gdzie umieścić moduł zewnętrzny ?
Moduł zewnętrzny ze względu na szum i delikatny hałas najlepiej zmontować z dala od np. sypialni, pokoju bądź salonu. Najlepszym miejscem jest ściana garażu. Pamiętaj też by nie instalować jednostki zewnętrznej naprzeciw budynku sąsiada jeżeli jego i Twój budynek jest bezpośrednio przy ogrodzeniu.
16Gdzie umieścić moduł wewnętrzny ?
Najlepiej tak jak w przypadku kotła gazowego w kotłowni lub pomieszczeniu technicznym do którego doprowadzone są wszystkie media ( woda, prąd )
17Jak często należy serwisować pompy ciepła ?
Przegląd powinien być zrobiony co roku, nie rzadziej jednak niż co 2 lata
18Czy muszę wykonać przegląd ?
Tak - Przegląd techniczny pompy ciepła jest niezbędny dla zachowania jej prawidłowej i ekonomicznej pracy oraz jest to warunkiem przedłużenia gwarancji ( do 5 lat )
19Jakie mogą być oszczędności w porównaniu do ogrzewania gazowego
Z naszych doświadczenia wynika że koszt grzania jest niższy o co najmniej 25 %
20Jak podniesienie temperatury w pomieszczeniu wpływa na koszt grzania ?
Podniesienie temperatury w pomieszczeniu ( nie ważne czym ogrzewamy ) powoduje wzrost kosztów ogrzewania o około 5 %
21Czy instalację ogrzewania można napełnić innym czynnikiem niż woda ?
Można napełnić, jednak ze względów czysto eksploatacyjnych ( ekonomicznych ) naszym zdaniem nie ma to najmniejszego sensu. Najważniejszy z parametrów termodynamicznych, określających własności nośnika ciepła, czyli właściwa pojemność cieplna, dla każdego płynu niezamarzającego jest mniejsza niż dla wody. Dla przykładu przy glikolu wartość ta jest o 30 % mniejsza co w praktyce oznacza spadek sprawności o 1/3 ( inaczej mówiąc wzrost kosztów ogrzewania o 30 % )
22Do jakiej temperatury będzie pracowała pompa ciepła ?
Pompa może pracować do temperatury -25°C, poniżej tej temperatury sprężarka wyłącza się i uruchamia się dodatkowe źródło ciepła.
23Czy istnieje ryzyko zamarznięcia wody w instalacji grzewczej w przypadku awarii pompy ciepła ?
Pompa ciepła EcoHeatComplex jest urządzeniem typu SPLIT, a więc połączenie modułu wewnętrznego z zewnętrznym realizowane jest poprzez obieg chłodniczy. Tu nie ma żadnego zagrożenia zamarznięcia układu przy braku zasilania elektrycznego, bez względu na temperaturę i czas braku zasilania.
24Jak dobrać wielkość pompy ciepła ?
Wystarczy że napiszesz do nas, dokonamy właściwego wyboru.
25Jakie jest zużycie prądu przez pompę ciepła ?
Zużycie prądu zależy od temperatury powietrza zewnętrznego, im jest ono niższe tym bardzie rośnie zużycie energii napędowej.
26Jaka jest żywotność pompy ciepła ?
Obecnie produkowane pompy ciepła ( podobnie jak klimatyzatory ) są ze względu na budowę np. sprężarki rotacyjne, urządzeniami które praktycznie się nie psują.
27Ile jest gwarancji na pompę ?

Standardowa gwarancja obejmuje ochronę gwaranta na okres 24 miesięcy.

Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji o 5 lat

28Ogrzewanie podłogowe czy instalacja na grzejnikach ?
Zdecydowanie rekomendujemy ogrzewanie podłogowe ze względu na dużo niższą temperaturę na zasilaniu ( 35 stopni celsjusza w porównaniu do 55 stopni celsjusza przy instalacji grzejnikowej )
29Od czego zależy żywotność pompy ciepła ?

Należy dbać o stan techniczny urządzenia

Pamiętaj że brudny parownik czy wentylator znacznie obniża żywotność urządzenia< p>

30Mam ogrzewanie grzejnikowe, czy pompa ciepła będzie działać ?
Tak, aczkolwiek sprawność działania będzie dużo mniejsza niż przy instalacji grzejnikowej.
31Po ilu latach zwróci mi się inwestycja w pompę ciepła
Średni zwrot inwestycji w pompę ciepła to około 10 lat
pompa ciepła

Pompa ciepła

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony pompą ciepła i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Zobacz

Wykaz miejscowości - darmowy montaż pompy ciepła

Sprawdź czy twoje miasto jest na naszej liście

Województwo

Bardo, Bielawa, Bierutów, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Bolków, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chocianów, Chojnów, Duszniki, Zdrój, ,Dzierżoniów, Głogów, Głuszyca, Góra, Gryfów Śląski, Jawor, Jaworzyna Śląska, Jedlina Zdrój, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Karpacz, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Kowary, Kudowa Zdrój, Lądek Zdrój, Legnica, Leśna, Lubań, Lubawka, Lubin, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mieroszów, Międzybórz, Międzylesie, Milicz, Mirsk, Niemcza, Nowa Ruda, Nowogrodziec, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Piechowice, Pieńsk, Pieszyce, Piława Górna, Polanica Zdrój, Polkowice, Prochowice, Prusice, Przemków, Radków, Siechnice, Sobótka, Stronie Śląskie, Strzegom, Strzelin, Syców, Szczawno Zdrój, Szczytna, Szklarska Poręba, Ścinawa, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice, Świeradów Zdrój, Świerzawa, Trzebnica, Twardogóra, Wałbrzych, Wąsosz, Węgliniec, Wiązów, Wleń, Wojcieszów. Wołów, Wrocław, Zawidów, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Ziębice, Złotoryja, Złoty Stok, Żarów, Żmigród
Aleksandrów Kujawski, Barcin, Brodnica, Brześć Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Chodecz, Ciechocinek, Dobrzyń nad Wisłą, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Górzno, Grudziądz, Inowrocław, Izbica Kujawska, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Kamień Krajeński, Kcynia, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Lubień Kujawski, Lubraniec, Łabiszyn, Łasin, Mogilno, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nieszawa, Nowe, Pakość, Piotrków Kujawski, Radziejów, Radzyń Chełmiński, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Skępe, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Więcbork, Włocławek, Żnin
Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Frampol, Hrubieszów, Janów Lubelski, Józefów, Kazimierz Dolny, Kock, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Opole Lubelskie, Ostrów Lubelski, Parczew, Piaski, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Świdnik, Tarnogród, Terespol, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec
Babimost, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Dobiegniew, Drezdenko, Gorzów Wielkopolski, Gozdnica, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kostrzyn, Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Lubniewice, Lubsko, Łęknica, Małomice, Międzyrzecz, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród, Bobrzański, Ośno Lubuskie, Rzepin, Skwierzyna, Sława, Słubice, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szlichtyngowa, Szprotawa, Świebodzin, Torzym, Trzciel, Witnica, Wschowa, Zbąszynek, Zielona Góra, Żagań, Żary
Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Biała Rawska, Błaszki, Brzeziny, Drzewica, Działoszyn, Głowno, Kamieńsk, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Krośniewice, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Przedbórz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Uniejów, Warta, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Żychlin
Alwernia, Andrychów, Biecz, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Chrzanów, Ciężkowice, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, Kraków, Krynica, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Olkusz, Oświęcim, Piwniczna Zdrój, Proszowice, Rabka, Skała, Skawina, Sławków, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Szczawnica, Świątniki Górne, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Zator, Żabno
Białobrzegi, Bieżuń, Błonie, Brok, Brwinów, Chorzele, Ciechanów, Drobin, Garwolin, Gąbin, Glinojeck, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Iłża, Józefów, Kałuszyn, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kosów Lacki, Kozienice, Legionowo, Lipsko, Łaskarzew, Łochów, Łomianki, Łosice, Maków Mazowiecki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Mogielnica, Mordy, Mszczonów, Myszyniec, Nasielsk, Nowe Miasto nad Pilicą, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pilawa, Pionki, Płock, Płońsk, Podkowa Leśna, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Raciąż, Radom, Radzymin, Różan, Serock, Siedlce, Sierpc, Skaryszew, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Wesoła, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Wyszogród, Wyśmierzyce, Zakroczym, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żelechów, Żuromin, Żyrardów
Baborów, Biała, Brzeg, Byczyna, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Leśnica, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice
Baranów Sandomierski, Błażowa, Brzozów, Cieszanów, Dębica, Dukla, Dynów, Głogów Małopolski, Iwonicz Zdrój, Jarosław, Jasło, Jedlicze, Kańczuga, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Narol, Nisko, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Oleszyce, Pilzno, Przemyśl, Przeworsk, Radomyśl Wielki, Radymno, Ropczyce, Rudnik nad Sanem, Rymanów, Rzeszów, Sanok, Sędziszów Małopolski, Sieniawa, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Tyczyn, Ulanów, Ustrzyki Dolne, Zagórz
Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Dąbrowa Białostocka, Drohiczyn, Goniądz, Grajewo, Hajnówka, Jedwabne, Kleszczele, Knyszyn, Kolno, Lipsk, Łapy, Łomża, Mońki, Nowogród, Rajgród, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Stawiski, Suchowola, Supraśl, Suraż, Suwałki, Szczuczyn, Tykocin, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zabłudów, Zambrów
Brusy, Bytów, Chojnice, Czarna Woda, Czarne, Czersk, Człuchów, Debrzno, Dzierzgoń, Gdańsk, Gdynia, Gniew, Hel, Jastarnia, Kartuzy, Kościerzyna, Krynica Morska, Kwidzyn, Lębork, Łeba, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Skarszewy, Skórcz, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Żukowo
Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Blachownia, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Ogrodzieniec, Orzesze, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec
Bodzentyn, Busko Zdrój, Chęciny, Chmielnik, Ćmielów, Działoszyce, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Kunów, Małogoszcz, Opatów, Osiek, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Sędziszów, Skalbmierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stąporków, Suchedniów, Wąchock, Włoszczowa, Zawichost
Barczewo, Bartoszyce, Biała Piska, Biskupiec, Bisztynek, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Frombork, Giżycko, Gołdap, Górowo Iławeckie, Iława, Jeziorany, Kętrzyn, Kisielice, Korsze, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Miłakowo, Miłomłyn, Młynary, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasłęk, Pasym, Pieniężno, Pisz, Reszel, Ruciane-Nida, Ryn, Sępopol, Susz, Szczytno, Tolkmicko, Węgorzewo, Zalewo
Bojanowo, Borek Wielkopolski, Buk, Chodzież, Czarnków, Czempiń, Czerniejewo, Dąbie, Dobra, Dolsk, Gniezno, Golina, Gołańcz, Gostyń, Grabów nad Prosną, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Jastrowie, Jutrosin, Kalisz, Kępno, Kleczew, Kłecko, Kłodawa, Kobylin, Koło, Konin, Kostrzyn, Kościan, Koźmin Wielkopolski, Kórnik, Krajenka, Krobia, Krotoszyn, Krzywiń, Krzyż Wielkopolski, Książ Wielkopolski, Leszno, Luboń, Lwówek, Łobżenica, Margonin, Miejska Górka, Międzychód, Mikstat, Miłosław, Mosina, Murowana Goślina, Nekla, Nowe Skalmierzyce, Nowy Tomyśl, Oborniki, Obrzycko, Odolanów, Okonek, Opalenica, Osieczna, Ostroróg, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Pniewy, Pobiedziska, Pogorzela, Poniec, Poznań, Przedecz, Puszczykowo, Pyzdry, Rakoniewice, Raszków, Rawicz, Rogoźno, Rychwał, Rydzyna, Sieraków, Skoki, Słupca, Sompolno, Stawiszyn, Stęszew, Sulmierzyce, Swarzędz, Szamocin, Szamotuły, Ślesin, Śmigiel, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Trzemeszno, Tuliszków, Turek, Ujście, Wągrowiec, Wieleń, Wielichowo, Witkowo, Wolsztyn, Wronki, Września, Wyrzysk, Wysoka, Zagórów, Zbąszyń, Zduny, Złotów, Żerków
Barlinek, Barwice, Białogard, Biały Bór, Bobolice, Borne Sulinowo, Cedynia, Chociwel, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Człopa, Darłowo, Dębno, Dobra, Dobrzany, Drawno, Drawsko Pomorskie, Golczewo, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Ińsko, Kalisz Pomorski, Kamień Pomorski, Karlino, Kępice, Kołobrzeg, Koszalin, Lipiany, Łobez, Maszewo, Mieszkowice, Międzyzdroje, Mirosławiec, Moryń, Myślibórz, Nowe Warpno, Nowogard, Pełczyce, Płoty, Polanów, Police, Połczyn Zdrój, Pyrzyce, Recz, Resko, Sianów, Sławno, Stargard Szczeciński, Suchań, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Trzcińsko Zdrój, Trzebiatów, Tuczno, Wałcz, Węgorzyno, Wolin, Złocieniec

Pompa ciepła powietrze – woda Tweetop EcoHeat Complex

Pompa ciepła pracuje bardzo cicho (30 dB), jest wydajna (współczynnik COP 5,7), a przy tym bardzo ekonomiczna – taka właśnie jest pompa ciepła EcoHeat Complex, która gwarantuje kompleksowe ogrzewanie i chłodzenie budynku. System może działać w skuteczny sposób przez cały rok, i to bez najmniejszych problemów. Urządzenie nie potrzebuje wsparcia, nawet jeżeli na zewnątrz temperatury sięgają -25 stopni Celsjusza. To wszystko sprawia, że pompa ciepła Tweetop EcoHeat Complex jest niezawodnym systemem, który sprawdzi się świetnie zarówno w budynkach prywatnych, jak i użyteczności publicznej.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx