Certyfikat santech - odkurzacze
Certyfikat – dobór, montaż, instalacja odkurzaczy centralnych
12 lutego 2019
Tweetop EcoHeat Complex
Tweetop EcoHeat Complex – ekologiczne i tanie ogrzewanie za pomocą pompy ciepła
13 lutego 2019
Pokaż wszystkie
Aksilbet posadzka na taras

Aksilbet posadzka na taras

Tania farba na balkon lub taras

Czyli jak tanio pomalować posadzkę na balkonie lub tarasie

Koszt pomalowania posadzki betonowej na balkonie lub tarasie

7PLN

Podano cena za pomalowanie 1 m2 posadzki

  • Do kalkulacji przyjęto wydajności teoretyczne według danych producenta
Aksilbet posadzka

Zobacz farbę użytą w kalkulacji

Aksilbet posadzka jest akrylowo-poliuretanową, wodorozcieńczalną farbą ochronno-dekoracyjną o doskonałej przyczepności do podłoży betonowych i podwyższonej odporności na ścieranie. Pomalowane farbą posadzki betonowe są odporne na ścieranie i łatwiejsze do utrzymania w czystości. Oparta jest na nowoczesnych surowcach gwarantujących najwyższą jakość
Zobacz

Zastanawiasz się, jak tanim sposobem odnowić powierzchnię posadzki na balkonie lub tarasie? Najlepszym na to sposobem jest zakup farby, która w dokładny sposób pokryje powierzchnię, nada jej wyjątkowy kolor i sprawi, że teren zewnętrzny będzie wyglądał w bardzo atrakcyjny sposób. Posadzka na balkon lub taras zostanie dzięki temu tanio pomalowana. Dobrym wyborem jest obecnie Aksilbet posadzka. Jest to farba poliuretanowo-akrylowa o właściwościach ochronno-dekoracyjnych. Jest odporna na ścieranie, a przy tym nie ma żadnych problemów z utrzymaniem powierzchni w czystości.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx