kartka boze narodzenie 2017
Wesołych świąt Bożego Narodzenia 2017
22 grudnia 2017
Smart home. Oszczędności, komfort, bezpieczeństwo
28 grudnia 2017

Velis Evo Plus – podgrzewacze dostosowane do nowoczesnej łazienki

Ariston wprowadził do swojej oferty nową linię podgrzewaczy wody – Velis Evo Plus. Jest to smukła i stylowa linia utrzymana w kolorze stali szczotkowanej. Co warto wiedzieć o nowych urządzeniach ?

Włoski design jest niepowtarzalny. Zostało to udowodnione po raz kolejny w nowej linii podgrzewaczy wody od Ariston. Firma przygotowała urządzenia o niespotykanym wyglądzie i głębokości, zaledwie 27 cm. Urządzenie można instalować zarówno w pionie, jak i w poziomie.Co zyskasz wybierając Velis Evo Plus ?

Nowe podgrzewacze od Ariston zostały wyposażone w dwie anody magnezowe, a także w izolację wykonaną z grubej pianki poliuretanowej. Posiadają system shower-ready, funkcję Eco Evo, a także wyświetlacz LED. Urządzenia zostały bardzo dokładnie przetestowane przed dopuszczeniem do użytku. Dzięki temu są w stanie spełniać najwyższe wymagania.

Velis Evo Plus INTELIGENTNY wymiar komfortu

Velis Evo Plus INTELIGENTNY, że uczy się Twoich przyzwyczajeń dzięki

Funkcje Velis Evo Plus

  • Funkcja antylegionella

Raz w miesiącu, temperatura wody w podgrzewaczu wzrasta automatycznie do 65 stopni Celsjusza. Dzięki temu udaje się wyeliminować wszystkie bakterie, co pozwala na utrzymanie krystalicznie czystej wody.

  • Funkcja przeciwzamrożeniowa

Urządzenie posiada funkcję, która zabezpiecza przed spadkiem temperatury poniżej 5 stopni Celsjusza.

  • Funkcja autodiagnostyki

Użytkownik otrzyma informację na wyświetlaczu, w postaci kodów błędu, jeżeli takowe wystąpią w działaniu urządzenia. Udaje się dzięki temu bardzo szybko zdiagnozować problem i go wyeliminować.

  • Zabezpieczenie przed uruchamianiem „na sucho”

Jeżeli w urządzeniu nie ma wody, automatycznie zostaje wyłączona grzałka. Dzięki temu nie dochodzi do jej przepalenia.

  • Funkcja aktywnej ochrony elektrycznej

Gdy zakończy się proces podgrzewania wody, grzałka zostaje automatycznie wyłączona. Dzięki temu nie dojdzie do jej przepalenia lub zepsucia.

  • Funkcja antyprzegrzewowa

Gdy dojdzie do usterki podzespołów, grzałka wyłącza się automatycznie. Dzięki temu nie dochodzi do przegrzewania wody i ewentualnych poparzeń.DANE TECHNICZNE Velis Evo / Evo Plus 50Velis Evo / Evo Plus 80Velis Evo / Evo Plus 100
Pojemność**litry5080100
Moc***kW1,51,51,5
Czas podgrzewania (shower ready)h:min.0:50′0:50′0:50′
Czas podgrzewania (AT = 45°C)h:min.1:30′2:15′2:50′
Dobowe straty energii (przy 65°C)kWh/24h1,11,51,6
Maksymalna temp. robocza°C808080
Maksymalne ciśnienie roboczebar888
Masakg21,728,332,2
Stopień ochrony IP IPX4IPX4IPX4

Velis Evo Plus INTELIGENTNIE dopasowuje się do przestrzeni

 

 

Ulotka Velis Evo Plus ( kliknij by pobrać )

Ulotka VELIS EVO PLUS

 


Ceny urządzeń sprawdzisz w aktualnym cenniku marki Ariston

Cennik Ariston

 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx