Materiał hydroizolacyjny folia w płynie – do czego służy
Materiał hydroizolacyjny: folia w płynie – do czego służy ?
12 czerwca 2017
Certyfikat Zmiękczacze BWT AQA Perla
Certyfikat Autoryzacji zmiękczacze wody BWT AQA Perla
14 czerwca 2017
Pokaż wszystkie
Klimatyzator LG Standard P09EN

Klimatyzator LG Standard P09EN

Test: Klimatyzator LG Standard P09EN

Klimatyzatory już od kilka lat są stałą częścią wyposażenia nowoczesnych i energooszczędnych domów. Pozwalają na stworzenie właściwego klimatu w domu: latem chłodzą, a zimą ogrzewają. Powietrze w pomieszczeniach jest zawsze komfortowe, ale tylko wtedy, gdy korzystamy z dobrej jakości sprzętu, dziś testujemy klimatyzator LG Standard P09EN. Sprawdźmy, jakie możliwości posiada.

Klimatyzator ścienny LG Standard P09EN zapewnia przyjemny chłód w każdym pomieszczeniu, w którym zostaje umieszczony. Ma możliwość dostosowania poziomu pobierania energii do ilości chłodnego powietrza. Można tak regulować użyciem klimatyzatora, aby zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. Urządzenie wyposażone jest w sprężarkę rotacyjną oraz wydajny silnik. Wystarczy użyć przycisku ENERGY CONTROL, aby obniżyć maksymalne obroty silnika, a tym samy zmniejszy się zużycie energii elektrycznej.

Instalacja

Nikt nie będzie miał problemów z zamontowaniem klimatyzatora, urządzenie przy tej czynności nie sprawia większych problemów. Profesjonalista poradzi sobie z tym z łatwością.

Wymiennik ciepła

W urządzeniu został zastosowany 3-rzędowy hybrydowy wymiennik ciepła. Poprawia on efektywność energetyczną klimatyzatora. Pomaga ograniczyć straty ciepła, dzięki zastosowaniu rurek o różnych średnicach. W dodatku powierzchnia wewnętrzna rur została zwiększona o 40% poprzez zastosowanie głębokich żłobień.

4 poziomy sterowania energią

Urządzenie daje możliwość:

  • szybkiego chłodzenia – chłodne powietrze dociera do wszystkich zakamarków pokoju,
  • wielokierunkowy nawiew – niezależnie od tego, gdzie jest zainstalowany klimatyzator, powietrze chłodzi całe pomieszczenie,
  • mocne chłodzenie – dochodzi do równomiernego rozprowadzenia chłodnego powietrza po całej powierzchni pokoju,
  • skuteczne ogrzewanie – zapewnianie komfortu termicznego zimą również jest możliwe dzięki klimatyzatorowi LG.

Gwarancja

Na urządzenie otrzymujesz 36 miesięcy gwarancji. Jest także dodatkowa gwarancja na 10 lat, która dotyczy sprężarki, taka „rozrzutność” marki pokazuje, że ma ona świadomość wysokiej jakości sprzętów, jakie wypuszcza na rynek, dobrze wie, że nie będzie dużej ilości reklamacji, a sprzęt przez lata będzie działał tak jak powinien.

Nowinki w klimatyzatorze LG

Urządzenie zostało wyposażone w powłokę Gold Fin, która chroni powierzchnię wymiennika ciepła niepotrzebnym zużyciem oraz korozją.

Klimatyzator posiada również Jonizator Plasmater Plus, który sterylizuje nie tylko przepływające przez klimatyzator powietrze, ale także dba o jakość tego, które znajduje się w jego otoczeniu. Zapewnia dostęp do czystego i bezpiecznego powietrza, w żaden sposób nieszkodliwego dla zdrowia.

Filtr 3M Micro pozwala pozbyć się z powietrza małych cząstek kurzu i innych mikroskopijnej wielkości zanieczyszczeń.

Co zyskujesz wybierając ten model klimatyzacji ?

  • cicha praca,
  • skuteczne chłodzenie oraz ogrzewanie pomieszczeń, i to w bardzo szybkim tempie,
  • długi okres gwarancji,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,

Klimatyzator do kupienia w naszym sklepie: 

Klimatyzator LG Standard P09EN – komplet jedn. wew. + zew – Remont

Klimatyzator LG Standard P09EN – komplet jedn. wew. + zew – Remont

Klimatyzator pokojowy LG Standard Inverter P09 2,5 KW dostarcza do pomieszczenia przyjemny chłód. Otrzymujemy na niego 36 miesięcy gwarancji.

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/standard/22223-klimatyzator-lg-standard-plus-p09en-komplet-jedn-wew-zew.html

Klimatyzacja – Budowa i Remont

Klimatyzacja – Budowa i Remont

Chłodzi i ogrzewa, takie możliwości daje klimatyzacja, która coraz częściej znajduje zastosowanie nie tylko w budynkach biurowych, ale także w domach prywatnych. Ma wiele ciekawych właściwości, które sprawiają, że dbanie o komfort termiczny w domu jest dużo prostsze i bardziej przyjemne

Zobacz: remont.biz.pl/category/klimatyzacja/

Klimatyzacja – sprzedaż i montaż – Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx