Dlaczego nie warto decydować się na tradycyjną wentylacje grawitacyjną
Dlaczego nie warto decydować się na tradycyjną wentylacje grawitacyjną ?
9 lipca 2017
Ogrzewanie podłogowe – jaki styropian wybrać
Ogrzewanie podłogowe – jaki styropian wybrać ?
10 lipca 2017
Pokaż wszystkie
Katalog - Pompy ciepła LG Therma V

Katalog - Pompy ciepła LG Therma V

Katalog – Pompy ciepła LG Therma V

Coraz częściej to źródła odnawialne stają się podstawowym środkiem pomagającym ogrzewać dom i podgrzewać ciepłą wodę użytkową. Z naturalnych zasobów korzysta również marka LG, która przygotowała innowacyjne pompy ciepła powietrze-woda. Katalog pomp ciepła LG pokazuje, co te najnowsze urządzenia potrafią.

LG przygotowało pompy ciepła THERMA V. Można je wykorzystać zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Wprowadzają zaawansowane technologie grzewcze, z których można będzie w bardzo komfortowy sposób korzystać. Przy tym, system jest energooszczędny i bardzo wydajny.

Wszechstronne zastosowanie
THERMA V można wykorzystać do stworzenia w domu ogrzewania podłogowego. System sprawdza się także jako sposób na podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

Niezawodne działanie
Najważniejsze jest to, że pompy ciepła od LG działają bardzo sprawnie. Są w stanie dostarczać ciepło, nawet gdy na zewnątrz jest -20 stopni Celsjusza. Przy takiej temperaturze są w stanie podgrzewać wodę nawet do 57 stopni Celsjusza.

Energooszczędność
Dla wielu osób bardzo ważne jest, aby korzystać w swoim domu z systemów energooszczędnych. Pozwala to na wprowadzanie realnych oszczędności. Pobierając energię z źródeł naturalnych, pompy ciepła mogą być cztery razy bardziej wydajne niż inne systemy grzewcze, a przy tym nie pobierają zbyt wiele energii podczas swojego działania.

Pompy ciepła LG - Koncentracja na energii i środowisku

Pompy ciepła LG – Koncentracja na energii i środowiskuDlaczego warto zdecydować się na system THERMA V?

Pompy ciepła od LG to urządzenia ultranowoczesne, w których zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania technologiczne. Działają niezawodnie i dostosowują się do potrzeb użytkowników. Wszystkie podzespoły tworzące system, czyli pompa wody, wentylator oraz wymiennik ciepła zostały wykonane z solidnych komponentów. Dzięki temu zapewniają dostęp do stabilnego systemu grzewczego.

Główne cechy pomp ciepła THERMA V

To co zachwyca w proponowanych przez LG pompach ciepła, to przede wszystkim:
wysoka efektywność energetyczna, możliwa do uzyskania dzięki bardzo dobrej jakości sprężarce,
niezawodność w działaniu,
wysoka wygoda użytkowania. System działa praktycznie bezobsługowo,
prosta instalacja i mało kłopotliwy serwis.

Jeżeli zainteresowały Państwa pompy ciepła od marki LG, zachęcamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem. Wszystkie produkty zostały tam szczegółowo opisane.

 

Zobacz katalog pomp ciepła LG Therma V

Kliknij by otworzyć katalog

Kliknij powyżej by otworzyć katalog


Zobacz ofertę pomp ciepła w naszym sklepie

Pompy ciepła LG – Remont

Pompy ciepła LG – Remont

Marka LG słynie z produkcji wysokiej jakości pomp ciepła powietrze-woda. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć wysoko wydajne systemu w dwóch seriach

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/1155-lg
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx