Dlaczego nie warto decydować się na tradycyjną wentylacje grawitacyjną
Dlaczego nie warto decydować się na tradycyjną wentylacje grawitacyjną ?
9 lipca 2017
Ogrzewanie podłogowe – jaki styropian wybrać
Ogrzewanie podłogowe – jaki styropian wybrać ?
10 lipca 2017
Pokaż wszystkie
Katalog - Pompy ciepła LG Therma V

Katalog - Pompy ciepła LG Therma V

Katalog – Pompy ciepła LG Therma V

Coraz częściej to źródła odnawialne stają się podstawowym środkiem pomagającym ogrzewać dom i podgrzewać ciepłą wodę użytkową. Z naturalnych zasobów korzysta również marka LG, która przygotowała innowacyjne pompy ciepła powietrze-woda. Katalog pomp ciepła LG pokazuje, co te najnowsze urządzenia potrafią.

LG przygotowało pompy ciepła THERMA V. Można je wykorzystać zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Wprowadzają zaawansowane technologie grzewcze, z których można będzie w bardzo komfortowy sposób korzystać. Przy tym, system jest energooszczędny i bardzo wydajny.

Wszechstronne zastosowanie
THERMA V można wykorzystać do stworzenia w domu ogrzewania podłogowego. System sprawdza się także jako sposób na podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

Niezawodne działanie
Najważniejsze jest to, że pompy ciepła od LG działają bardzo sprawnie. Są w stanie dostarczać ciepło, nawet gdy na zewnątrz jest -20 stopni Celsjusza. Przy takiej temperaturze są w stanie podgrzewać wodę nawet do 57 stopni Celsjusza.

Energooszczędność
Dla wielu osób bardzo ważne jest, aby korzystać w swoim domu z systemów energooszczędnych. Pozwala to na wprowadzanie realnych oszczędności. Pobierając energię z źródeł naturalnych, pompy ciepła mogą być cztery razy bardziej wydajne niż inne systemy grzewcze, a przy tym nie pobierają zbyt wiele energii podczas swojego działania.

Pompy ciepła LG - Koncentracja na energii i środowisku

Pompy ciepła LG – Koncentracja na energii i środowiskuDlaczego warto zdecydować się na system THERMA V?

Pompy ciepła od LG to urządzenia ultranowoczesne, w których zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania technologiczne. Działają niezawodnie i dostosowują się do potrzeb użytkowników. Wszystkie podzespoły tworzące system, czyli pompa wody, wentylator oraz wymiennik ciepła zostały wykonane z solidnych komponentów. Dzięki temu zapewniają dostęp do stabilnego systemu grzewczego.

Główne cechy pomp ciepła THERMA V

To co zachwyca w proponowanych przez LG pompach ciepła, to przede wszystkim:
wysoka efektywność energetyczna, możliwa do uzyskania dzięki bardzo dobrej jakości sprężarce,
niezawodność w działaniu,
wysoka wygoda użytkowania. System działa praktycznie bezobsługowo,
prosta instalacja i mało kłopotliwy serwis.

Jeżeli zainteresowały Państwa pompy ciepła od marki LG, zachęcamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem. Wszystkie produkty zostały tam szczegółowo opisane.

 

Zobacz katalog pomp ciepła LG Therma V

Kliknij by otworzyć katalog

Kliknij powyżej by otworzyć katalog


Zobacz ofertę pomp ciepła w naszym sklepie

Pompy ciepła LG – Remont

Pompy ciepła LG – Remont

Marka LG słynie z produkcji wysokiej jakości pomp ciepła powietrze-woda. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć wysoko wydajne systemu w dwóch seriach

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/1155-lg
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx