montaz klimatyzacji
Klimatyzacja – sprzedaż i montaż – Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów
29 kwietnia 2018
Sprzedaż klimatyzacji - oświadczenie osoba fizyczna ( F-gazy)
Sprzedaż klimatyzacji – oświadczenie osoba fizyczna ( F-gazy)
30 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie
Nowa oferta LG 2018

Nowa oferta LG 2018

Nowa oferta LG 2018

Nowa oferta LG 2018 obejmuje klimatyzatory pokojowe RAC 2018, które pracują bardzo cichą i są inteligentne, pracują w oparciu o ekologiczny czynnik R32, co jeszcze posiadają nowoczesne urządzenia od LG ?

  •  Klimatyzatory Artcool i Deluxe

Nowe klimatyzatory od marki LG są wyposażone w funkcję jonizacji powietrza, wprowadzają do pomieszczenia czyste, pozbawione zanieczyszczeń powietrze, urządzenia chronią użytkowników przed szkodliwymi substancjami oraz przykrymi zapachami.

  •  DUAL Inverter

W nowych klimatyzatorach od marki LG, oprócz czynnika R32 ( zobacz nasz wpis na temat nowego czynnika https://remont.biz.pl/klimatyzacja/gaz-r32-przyjazny-dla-srodowiska-czynnik-chlodniczy/ ) , znajduje się również nowa sprężarka inwerterowa DUAL Inverter, zużywa ona ponad 70% mniej energii i zapewnia o 40% szybsze chłodzenie, warto także wspomnieć, że sprężarka pracuje bardzo cicho, nie zakłócając odpoczynku użytkownikom pomieszczenia.

  • Funkcja Active Energy Control

Active Energy Control, czyli Aktywna Kontrola Zużycia Energii to funkcja pozwalająca na dostosowanie poziomu zużycia energii i wydajności urządzenia wykorzystująca do tego maksymalną częstotliwość silnika sprężarki.

  • LG Smart ThinQ

Sterowanie klimatyzacją od LG jest bardzo proste, dzięki darmowej aplikacji, którą można zainstalować na smartfonie lub tablecie z systemem Android lub iOS, aplikacja dostępna jest w języku polskim.

Z pełną ofertą klimatyzatorów pokojowych, multi split, klimatyzatorów komercyjnych oraz pomp ciepła można zapoznać się w katalogu oraz Cenniku 2018, dostępne są one od 1 kwietnia 2018 roku – cennik publikowaliśmy tutaj https://remont.biz.pl/cennik/lg-cennik-2018-klimatyzacja-oraz-pompy-ciepla/


Zobacz więcej

LG – Budowa i Remont

LG – Budowa i Remont

LG to południowokoreański producent działający w branży elektronicznej, chemicznej i telekomunikacyjnej. Firma powstała w 1947 roku. Jej założycielem jest Koo In-Hwoi. W ofercie firmy można znaleźć wiele interesujących rozwiązań.

Zobacz: remont.biz.pl/category/lg/

Klimatyzacja – Budowa i Remont

Klimatyzacja – Budowa i Remont

Chłodzi i ogrzewa, takie możliwości daje klimatyzacja, która coraz częściej znajduje zastosowanie nie tylko w budynkach biurowych, ale także w domach prywatnych. Ma wiele ciekawych właściwości, które sprawiają, że dbanie o komfort termiczny w domu jest dużo prostsze i bardziej przyjemne

Zobacz: remont.biz.pl/category/klimatyzacja/

Klimatyzacja – sprzedaż i montaż – Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów


Cennik LG

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Eryk Wroński
Eryk Wroński
5 lat temu

No ładnie! 🙂 Widzę, że coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania, i dobrze! Życie trzeba sobie ułatwiać 🙂

1
0
Podziel się swoją opiniąx