Ranking kotłów gazowych 2018
Ranking kotłów gazowych 2018
12 maja 2018
Karta gwarancyjna urządzeń klimatyzacyjnych marki Kaisai 2018
Karta gwarancyjna urządzeń klimatyzacyjnych marki Kaisai 2018
12 maja 2018
Pokaż wszystkie
Klimatyzacja przenośna

Klimatyzacja przenośna

Mobilnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdym budynku jest klimatyzacja przenośna, trzeba mieć

Klimatyzacja przenośna

Chłodne pomieszczenie to najlepsze, co może nas spotkać w upalne, letnie dni, można to w prosty sposób osiągnąć, jeżeli w domu znajdzie się klimatyzacja. Mobilnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdym budynku jest klimatyzacja przenośna, trzeba mieć jednak świadomość, że wybór tego typu urządzeń jest naprawdę bardzo szeroki. Oferta jest zróżnicowana, można wybierać spośród klimatyzacji typu split czy klimatyzatorów przenośnych 

Kompaktowa klimatyzacja

Kiedy można mówić o klimatyzacji kompaktowej? Wtedy, gdy mamy do czynienia z klimatyzacją okienną lub przenośną, jeżeli nie chcesz wprowadzać w swoim domu żadnych przeróbek lub po prostu nie masz takiej możliwości, klimatyzacja mobilna, czyli przenośna będzie najlepszym rozwiązaniem. Ten rodzaj urządzenia można ustawić w dowolnym pomieszczeniu, bez wprowadzania w nim żadnych zmian. Ponadto, nie trzeba będzie również załatwiać dodatkowych formalności, ponieważ ten rodzaj klimatyzacji nie ingeruje w bryłę budynku, zaletą tego rodzaju klimatyzacji jest wiele, i nie chodzi tu jedynie o kompaktowy rozmiar.  

 Tego typu urządzenia skutecznie chłodzą powietrze, osuszają je i wentylacyjną pomieszczenia. Ponadto, klimatyzator można ustawić zarówno w trybie grzania, jak i chłodzenia, nie można zgodzić się z tym, że takie urządzenia mają małą moc i nie są w stanie ochłodzić czy ogrzać pomieszczenia w skuteczny sposób. Jeżeli tylko wybierzesz klimatyzator wysokiej jakości, poradzi sobie on z ochłodzeniem każdego pomieszczenia. 

Jak dobrać klimatyzator przenośny ? 

Decydując się na wprowadzenie klimatyzatora przenośnego do swojego mieszkania, musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę wielkość mieszkania, stopień nasłonecznienia, ilość okien, drzwi, a także osób przebywających w pomieszczeniach. Wybór będzie wtedy właściwy, ponieważ urządzenie zostanie dobrane do faktycznych właściwości pomieszczenia czy całego mieszkania.  

 Musisz pamiętać, że jeżeli chcesz wprowadzić klimatyzator do swojego domu, musi on zostać umieszczony w pomieszczeniu z oknem lub kratką wentylacyjną,  umieszczana jest przez nie rura, która będzie odprowadzała zużyte powietrze na zewnątrz budynku.

Wybierając klimatyzator, pamiętaj, aby bardzo dokładnie sprawdzić parametry techniczne urządzenia, im wyższy współczynnik EER i COP będzie miało urządzenie, tym bardziej będziesz z niego zadowolony. 


Polecany przez nas klimatyzator przenośny

KPC 09 AI l KPPD 12 HRN

KPC 09 AI l KPPD 12 HRN - dane techniczne

KPC 09 AI l KPPD 12 HRN - pilot

Ceny klimatyzatorów przenośnych

Przenośne KPC 3w1 KPC09 AI
MODEL WYDAJNOŚĆ WAGA NETTO [mm] CENA NETTO [PLN]
CHŁODNICZA [kW] GRZRZEWCZA [kW]
KPC-09AI 2,64 27,0 1 300
Przenośne KPPD 4w1 kppd 12 hrn
MODEL WYDAJNOŚĆ WAGA NETTO [mm] CENA NETTO [PLN]
CHŁODNICZA [kW] GRZRZEWCZA [kW]
KPPD-12HRN 3,5 2,9 34 2 000

* Ceny katalogowe producenta, napisz do nas by otrzymać rabat

Wycena urządzeń

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora KAISAI

Podziel się
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up