Cennik Zehnder 2018
Cennik Zehnder 2018 ( tabela pdf – wentylacja + grzejniki )
11 maja 2018
Klimatyzacja przenośna
Klimatyzacja przenośna
12 maja 2018

Ranking kotłów gazowych 2018

( najczęściej kupowane i instalowane kotły gazowe do centralnego ogrzewania oraz do przygotowania ciepłej wody użytkowej w okresie pierwszego kwartału 2018 roku )

LPNazwa
1 De Dietrich Mcr3 Plus
2Bosch Condens 9000i
3De Dietrich Baxi Duotec
4Saunier Duval Thema Classic
5Junkers Kocioł Ceraclass
6Viessmann Vitodens B1hc123
7Junkers Kocioł Cerapur Compact
8Vaillant Ecotec Plus
9Junkers Cerapur Smart
10Buderus Logamax 2-Funkcyjny

Ranking kotłów gazowych 2018

Kotły gazowe są najczęściej wybieranymi urządzenia do ogrzewania domu. Zasilane gazem ziemnym zapewniają komfortowe ciepło i możliwość przygotowywania ciepłej wody użytkowej relatywnie niskim kosztem. Nowoczesne kotły gazowe dostosowane są do potrzeb użytkownika. Mają programowanie dzienne lub tygodniowe, co zapewnia pełną kontrolę nad systemem. Urządzenie będzie działało z taką intensywnością i w takim czasie, który jest atrakcyjny dla użytkownika. Pozwoli to na kontrolowanie wydatków przeznaczanych na ogrzewanie.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx