Vents Micra 60
Ekologiczna wentylacja – Vents Micra 60
6 listopada 2017
Sika ComfortFloor
Posadzka jako dzieło sztuki ? – Sika ComfortFloor udowadnia, że to możliwe
9 listopada 2017

Dwufunkcyjny kocioł Junkers Ceraclass – kompaktowy wymiar ogrzewania

Dwufunkcyjny kocioł Junkers Ceraclass odznacza się kompaktowymi wymiarami, można go zamontować nawet w najmniejszym pomieszczeniu, został zaprojektowany z dbałością o najmniejsze szczegóły.

 Parę słów o firmie Junkers

Junkers to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1895 roku przez Hugona Junkersa, marka słynie z produkcji przyjaznych środowisku urządzeń, które są łatwe w obsłudze i prezentują się w nienaganny sposób. Jest to jeden z największych na świecie producentów urządzeń służących do ogrzewania i przygotowywania ciepłej wody użytkowej, początkowo firma zajmowała się jedynie produkcją silników gazowych do maszyn elektrycznych. Teraz jest wiodącym producentem urządzeń grzewczych.

 Więcej o historii firmy na stronach wikipedi – https://pl.wikipedia.org/wiki/Junkers


Junkers Ceraclass – kocioł nowej generacji.

Junkers Ceraclass

Junkers Ceraclass

Marka Junkers przygotowała wysokiej klasy kocioł, który został wyposażony w szufladę, w której można zamontować zegar cyfrowy z programem tygodniowym. Pozwoli to na dogodne sterowanie centralnym ogrzewaniem, uflada pozwala również zamaskować przyłącza hydrauliczne.

Wszystkie dane są wyświetlane na czytelnym wyświetlaczu ciekłokrystalicznym. Pojawiają się tam m.in. informacje dotyczące wartości temperatury centralnego ogrzewania, a także dotyczące ciepłej wody użytkowej. Wyświetlane są również komunikaty serwisowe, pozwala to na wykrycie ewentualnych błędów i szybkie usuniecie usterek.

Najważniejsze korzyści:

 • nowoczesne wzornictwo
 • wysoka wydajność ciepłej wody użytkowej
 • bardzo łatwa obsługa
  – wyświetlacz LCD
  – dwa ergonomiczne pokrętła
 • oszczędności wody i gazu
  – funkcja „QuickTap”
 • łatwa i szybka instalacja
  – kompaktowe wymiary kotła
  – płyta montażowa dostarczana z urządzeniem
 • płynna modulacja mocy

Montaż

Kocioł można podłączyć do komina wspólnego, w już istniejącym budynku, składającym się z kilku mieszkań. Takie podłączenie pozwoli usunąć spaliny poza mieszkanie. Kocioł pobiera powietrze do spalania bezpośrednio z pomieszczenia i wyposażony jest w przerywacz ciągu.

Dla kogo kocioł Junkers Ceraclass ?

Kocioł polecany jest wszystkim osobom, które mają do dyspozycji małą powierzchnię mieszkaniową, ale chcą korzystać z nowej generacji kotła, pozwalającego na przygotowanie odpowiedniej ilości ciepłej wody użytkowej oraz ogrzanie domu.

QuickTap – nowy wymiar oszczędzania

Urządzenie zostało wyposażone w funkcję QuickTap, która zmniejsza koszty ogrzewania, a także pozwala wprowadzić oszczędności w zakresie korzystania z wody.

Zalety Junkers Ceraclass

Kocioł przygotowany przez markę Junkers odznacza się nowoczesnym wzornictwem i wysoką wydajnością przy przygotowywaniu ciepłej wody użytkowej. Nie sprawia żadnych problemów podczas obsługi. Wszystkie dane są wyświetlane na czytelnym wyświetlaczu LCD, a sterowanie jest możliwe poprzez dwa ergonomiczne pokrętła.

Dzięki funkcji QuickTap jest możliwość wprowadzenia realnych oszczędności do swojego mieszkania, kocioł w pełni można dostosować do swoich potrzeb, dzięki płynnej regulacji mocy.

Montaż Ceraclass odbędzie się w prosty sposób, dzięki kompaktowym wymiarom i płycie montażowej dołączonej do zestawu.

Katalog Junkers – Gazowe kotły konwencjonalne

Junkers - Gazowe kotły konwencjonalne

Junkers – Gazowe kotły konwencjonalne – kliknij by otworzyć


Junkers Ceraclass instrukcja montażu

Junkers Ceraclass instrukcja montażu

Junkers Ceraclass instrukcja montażu – kliknij by otworzyć


Certyfikat autoryzowany instalator marki Junkers Bosch

Wycena urządzeń

Ceny kotłów sprawdzisz w aktualnym cenniku marki Junkers

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
Tom
6 lat temu

Mam taki kocioł jak do tej pory sprawuje się bez zarzutu

1
0
Podziel się swoją opiniąx