Klimatyzacja solarna – nowość czy standard ?
27 lipca 2017
Pomieszczenia z wymaganiami ESD – zastosowanie posadzki Sikafloor
Pomieszczenia z wymaganiami ESD – zastosowanie posadzki Sikafloor
2 sierpnia 2017
Pokaż wszystkie
Jak zbudować odpowiedni klimat w domu ?

Jak zbudować odpowiedni klimat w domu ?

Kłopoty ze snem a sprawność wentylacji

Jakość powietrza, którym oddychamy ma wpływ na to, jak śpimy i czy mamy jakieś dolegliwości związane z układem oddechowym. Warto sprawdzić, czy wentylacja w domu działa poprawnie.

Większość osób 90% czasu spędza w pomieszczeniach, są one narażone na nadmierną ilość wilgoci i pleśni, niedostateczną ilość światła, niekomfortową temperaturę, a także na niską jakość znajdującego się tam powietrza. Wszystkie te czynniki wpływają niekorzystnie na kondycję psychofizyczną oraz na zdrowie. Pojawiają się przewlekłe choroby płuc, a także problemy z układem oddechowym. Zaczynamy mieć problemy ze snem i koncentracją. Powodem wszystkich tych dolegliwości może być zła jakość powietrza w pomieszczeniach, za którą odpowiada niesprawnie działająca wentylacja.

Budując dom warto zwrócić uwagę na efektywność i sprawność instalowanej wentylacji. System energooszczędny i filtrujący nawiewane powietrze świetnie sprawdzi się w nowoczesnych domach. Nie będzie przyczyniał się do strat energii, a powietrze w domu będzie dobre do spania i dla zdrowia.


Zobacz przy okazji w naszym sklepie dział

Oczyszczacze powietrza – Remont

Oczyszczacze powietrza – Remont

Coraz więcej osób przywiązuje wagę do jakości powietrza w swoim domu, producenci przekonują, że nie wystarczy samo wietrzenie pomieszczeń kilka razy na dzień

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/923-oczyszczacze-powietrza

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx