Junkers - Bosch W 11 KB - Gazowy podgrzewacz przepływowy
Junkers – Bosch W 11 KB – Gazowy podgrzewacz przepływowy
11 czerwca 2018
Ile kosztuje klimatyzacja w domu i mieszkaniu
Ile kosztuje klimatyzacja w domu i mieszkaniu ?
12 czerwca 2018

Kotły kondensacyjne Junkers Bosch Condens 9000i

Kotły kondensacyjne Junkers Bosch Condens 9000i to rozwiązanie, które w świetny sposób łączy się z każdym domem i dostosowuje do potrzeb jego mieszkańców. Urządzenia odznaczają się wyjątkowym, nowoczesnym designem, jak i ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi.

 Wiele kombinacji do wyboru

Urządzenia od marki Bosch są dostępne z białym lub czarnym frontem, jest to absolutna nowość na rynku, jeżeli chodzi o urządzenia grzewcze. Inwestor może zdecydować się na system o mocy od 20 do 50 kW. Można zdecydować się albo na urządzenie wiszące, albo na stojące, każde z nich jest w stanie spełnić wymagania, jakie pokładają w nich użytkownicy.

W skład każdego zestawu wchodzą:

  • naczynia wzbiorcze,
  • elektroniczne modulowana pompa,
  • zawór sterujący.

 Jedna obudowa, wszystkie rozwiązania

Zastosowane w urządzeniu kompleksowe rozwiązania sprawiają, że ogrzewanie domu będzie znajdowało się na najwyższym poziomie. Zasobnik ciepłej wody użytkowej, pompa, armatura hydrauliczna oraz moduły automatyki znajdują się w jednej obudowie. Elementy są rozmieszczone w taki sposób, aby można było do nich łatwo dotrzeć, całość jest bardzo dobrze przemyślana.

 

Junkers Bosch - ulotka Bosch Condens 9000i - kotły

Efektywność energetyczna na wysokim poziomie przez cały rok

W Bosch Condens 9000i znajduje się regulator pogodowy CW400, który jest w stanie osiągnąć klasę efektywności energetycznej A+. Umieszczone w urządzeniu palniki pracują w trybie modułowym, w zakresie od 10 do 100% swojej maksymalnej mocy, dzięki temu system jest w stanie dopasować się do aktualnego zapotrzebowania domu na ciepło.

Bezproblemowa instalacja i konserwacja

Dzięki temu, że konstrukcja wewnętrzna urządzenia jest bardzo dobrze przemyślana, urządzenie można w bardzo łatwy sposób zainstalować, wystarczy kilka czynności, aby montaż został zakończony pomyślnie. Także konserwacja urządzenia nie będzie stanowiła większych problemów, ponieważ zdejmowana jest boczna i górna część obudowy, dotarcie do najważniejszych elementów systemu będzie bezproblemowe.

Wygodna obsługa

Panel sterujący został zintegrowany z przednią szklaną obudową, przez co można urządzeniem w bardzo łatwy sposób sterować i zarządzać. W kotle stojącym Junkers Bosch Condens GC9000iWM znajduje się wysuwana szuflada przeznaczona do montażu regulatora CW400, a w kotłach wiszących Bosch Condens GC9000iW regulator CW400 montuje się bezpośrednio za dotykowym panelem sterowania i czytelnym wyświetlaczem tekstowym.

Bosch Condens GC9000iW z regulatorem oraz  Bosch Condens GC9000iWM z regulatorem

Bosch Condens GC9000iW z regulatorem oraz Bosch Condens GC9000iWM z regulatorem

Junkers Bosch – ulotka Bosch Condens 9000i ( wersja skrócona )

Junkers Bosch - ulotka Bosch Condens 9000i

Junkers Bosch – ulotka Bosch Condens 9000i – kliknij by pobrac

 


Więcej o kotłach Junkers Bosch Condens 9000i pisaliśmy w linku poniżej

Bosch Condens 9000i – gazowe kotły kondensacyjne

Wycena urządzeń

Cennik Junkers

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx