Junkers - Bosch W 11 KB - Gazowy podgrzewacz przepływowy
Junkers – Bosch W 11 KB – Gazowy podgrzewacz przepływowy
11 czerwca 2018
Ile kosztuje klimatyzacja w domu i mieszkaniu
Ile kosztuje klimatyzacja w domu i mieszkaniu ?
12 czerwca 2018

Kotły kondensacyjne Junkers Bosch Condens 9000i

Kotły kondensacyjne Junkers Bosch Condens 9000i to rozwiązanie, które w świetny sposób łączy się z każdym domem i dostosowuje do potrzeb jego mieszkańców. Urządzenia odznaczają się wyjątkowym, nowoczesnym designem, jak i ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi.

 Wiele kombinacji do wyboru

Urządzenia od marki Bosch są dostępne z białym lub czarnym frontem, jest to absolutna nowość na rynku, jeżeli chodzi o urządzenia grzewcze. Inwestor może zdecydować się na system o mocy od 20 do 50 kW. Można zdecydować się albo na urządzenie wiszące, albo na stojące, każde z nich jest w stanie spełnić wymagania, jakie pokładają w nich użytkownicy.

W skład każdego zestawu wchodzą:

  • naczynia wzbiorcze,
  • elektroniczne modulowana pompa,
  • zawór sterujący.

 Jedna obudowa, wszystkie rozwiązania

Zastosowane w urządzeniu kompleksowe rozwiązania sprawiają, że ogrzewanie domu będzie znajdowało się na najwyższym poziomie. Zasobnik ciepłej wody użytkowej, pompa, armatura hydrauliczna oraz moduły automatyki znajdują się w jednej obudowie. Elementy są rozmieszczone w taki sposób, aby można było do nich łatwo dotrzeć, całość jest bardzo dobrze przemyślana.

 

Junkers Bosch - ulotka Bosch Condens 9000i - kotły

Efektywność energetyczna na wysokim poziomie przez cały rok

W Bosch Condens 9000i znajduje się regulator pogodowy CW400, który jest w stanie osiągnąć klasę efektywności energetycznej A+. Umieszczone w urządzeniu palniki pracują w trybie modułowym, w zakresie od 10 do 100% swojej maksymalnej mocy, dzięki temu system jest w stanie dopasować się do aktualnego zapotrzebowania domu na ciepło.

Bezproblemowa instalacja i konserwacja

Dzięki temu, że konstrukcja wewnętrzna urządzenia jest bardzo dobrze przemyślana, urządzenie można w bardzo łatwy sposób zainstalować, wystarczy kilka czynności, aby montaż został zakończony pomyślnie. Także konserwacja urządzenia nie będzie stanowiła większych problemów, ponieważ zdejmowana jest boczna i górna część obudowy, dotarcie do najważniejszych elementów systemu będzie bezproblemowe.

Wygodna obsługa

Panel sterujący został zintegrowany z przednią szklaną obudową, przez co można urządzeniem w bardzo łatwy sposób sterować i zarządzać. W kotle stojącym Junkers Bosch Condens GC9000iWM znajduje się wysuwana szuflada przeznaczona do montażu regulatora CW400, a w kotłach wiszących Bosch Condens GC9000iW regulator CW400 montuje się bezpośrednio za dotykowym panelem sterowania i czytelnym wyświetlaczem tekstowym.

Bosch Condens GC9000iW z regulatorem oraz  Bosch Condens GC9000iWM z regulatorem

Bosch Condens GC9000iW z regulatorem oraz Bosch Condens GC9000iWM z regulatorem

Junkers Bosch – ulotka Bosch Condens 9000i ( wersja skrócona )

Junkers Bosch - ulotka Bosch Condens 9000i

Junkers Bosch – ulotka Bosch Condens 9000i – kliknij by pobrac

 


Więcej o kotłach Junkers Bosch Condens 9000i pisaliśmy w linku poniżej

Bosch Condens 9000i – gazowe kotły kondensacyjne

Wycena urządzeń

Cennik Junkers

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx