dscn3639

Remontując mieszkanie warto zwrócić uwagę na ściany, decydując się na malowanie pokoju farbą należy zadbać, aby ściana była nienagannie równa, gładka nie posiadała żadnych bruzd, dziur oraz zagnieceń. Bardzo często na ścianach zostają dziury, które są pozostałościami po zawieszonych wcześniej zdjęciach, obrazach.

Remontując pokój należy pamiętać, że szpachlowanie ścian jest niezbędnym etapem remontu. Szpachlowanie jest uzupełnieniem całości pomalowana ściana będzie prezentowała się atrakcyjnie po uprzednim wygładzeniu wszelkich nierówności.

Bardzo często mamy do czynienia z pękającym sufitem, który nie wygląda atrakcyjnie, ponowne pomalowanie go nie wystarczy, konieczne będzie szpachlowanie, aby wypełnić powstałe bruzdy oraz aby uzyskać efekt nieskazitelnej gładkości.

Na rynku istnieje wiele firm trudzących się w tej branży, nasza firma remontowo-budowlana w swej ofercie posiada również usługę szpachlowania. Jeśli więc nie mamy czasu bądź nie posiadamy odpowiednich umiejętności warto zastanowić się nad powierzeniem tego zadania fachowej firmie, która wykona za nas gładź gipsową 

DSCN4662

 

[flgallery id=44 /]

 

Wykonane przez nas gładzie, szlifujemy przy zastosowaniu

profesjonalnych narzędzi, a w połączeniu z zastosowaniem

odkurzaczy z filtrem wodnym ograniczamy do minimum pylenie.

(szczególnie ważne zwłaszcza przy remontowaniu zamieszkałych pomieszczeń)

[flgallery id=29 /]

Położony gips – zostaje poddany procesowi dojrzewania – poprzez zastosowanie profesjonalnych urządzeń marki FRAL – uzyskana w ten sposób powłoka charakteryzuje się ogromną twardością zachowując przy tym idealna strukturę tafli szkła.

[flgallery id=30 /]

Zobacz również nasze usługi malarskie        

kliknij na miniaturę poniżej by wejść

malowanie agregatem

 

 

 


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ekipy budowlane
ekipy budowlane
7 lat temu

Hmmm, ciekawe. Czekam na więcej

babki.eu
babki.eu
7 lat temu

Nowatorskie podejście do tematu. Gratulacje dla autora.

2
0
Podziel się swoją opiniąx