sufit podwieszanySufity podwieszane coraz częściej wykorzystywane w budownictwie, co wynika z kilku podstawowych powodów.

Chociaż przodującym jest moda oraz chęć posiadania atrakcyjnego, niecodziennego pomieszczenia, bardzo często sufit podwieszany okazują się jedynym racjonalnym rozwiązaniem, które może tworzyć przestrzeń instalacyjną i nie tylko. Bardzo często wykorzystywane są także na przykład do obniżenia wysokości pomieszczenia, chociaż mogą obniżyć je wyłącznie o kilka  centymetrów, jednak efekt wizualny jest zdecydowanie większy.

 

Bardzo często sufity podwieszane są dodatkowo podświetlane z możliwością regulacji koloru, dzięki czemu pomieszczeni może zyskać jeszcze wyższy poziom atrakcyjności. Z tego powodu bardzo często montowane są one w salonach bądź w sypialniach – w zależności od tego, jaki klimat ma towarzyszyć danemu pomieszczeniu, można zdecydować się na większe lub mniejsze oświetlenie, uzupełnione o elementy oświetleniowe wykorzystywane podczas instalacji sufitów podwieszanych.Zaszpachlowane łączenie płyt g-k

spoinowanie płyt g-k

Sufit podwieszany łączymy ze  ścianą za pomocą akrylowania

Akryl – wpełni malowalne połączenie trwale elastyczne

Gwarantowany brak pęknięć !

 Akrylowanie sufitu

Poniżej przedstawiamy realizacje z prac nad wybranym sufitem podwieszanym

[flgallery id=42 /]

Zobacz losowe zdjęcia z naszych realizacji

[flgallery id=26 /]

Nasze podnośniki w akcji

[flgallery id=43 /]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx