Anoda magnezowa
Anody magnezowe Hewalex – wykaz modeli
2 listopada 2018
Środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych
Środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych
3 listopada 2018

De Dietrich Diematic Vm Isystem Konsola Sterownicza AD281

Regulator naścienny De Dietrich DIEMATIC VM iSystem

Regulator elektroniczny DIEMATIC VM iSystem, montowany w obudowie naściennej, pozwala sterować i regulować 2 obiegi c.o. i obieg c.w.u.. Każdy z tych obiegów grzewczych może być obiegiem bezpośrednim lub z 3-drogowym zaworem mieszającym z siłownikiem. Można łączyć szeregowo do 20 regulatorów DIEMATIC VM oraz stosować wiele konfiguracji, zależnie od rodzaju instalacji :

- Regulator DIEMATIC VM iSystem może być używany w powiązaniu z istniejącym generatorem, aby sterować dodatkowe obiegi c.o. i c.w.u. W takim przypadku regulator będzie komunikować się z generatorem przy pomocy kabla BUS (np. kocioł De Dietrich wyposażony w konsolę sterowniczą DIEMATIC)

- Regulator DIEMATIC VM iSystem może być również wykorzystany dla regulacji pogodowej obiegów c.o. i c.w.u. (czujnik zewnętrzny zamawiać osobno - pakiet FM 46) niezależnie od generatora.

Ponadto DIEMATIC VM iSystem będzie mógł sterować kocioł poprzez Open Therm (wyjście istniejące w DIEMATIC VM iSystem) w przypadku kotłów wyposażonych w bus Open therm, lub jako "ZAL/WYL" za pośrednictwem zestyku dodatkowego w przypadku wszystkich innych generatorów (palnik, pompa ciepła, kocioł opalany drewnem...).

Regulator może sterować również kaskadę kotłów:


- wyposażonych w konsolę sterowniczą DIEMATIC

- wyposażonych w BUS Opentherm poprzez kartę interfejsu (1 karta na generator)

DIEMATIC VM iSystem jest wyposażony w wyjście dodatkowe pozwalające oprócz ewentualnego sterowania ZAL/WYŁ generatora, sterować pompę obiegową, pompę obiegu pierwotnego, obiegu wtórnego c.w.u., sygnał alarmu itd.

Posiada również wejście 0-10V, które może być skonfigurowane do sterowania telefonicznego w całości lub częściowo.

Wymiary: długość : 320 mm, wysokość : 260 mm, głębokość : 130 mm

Stopień ochrony: IP 65 - Drzwiczki na zawiasach zamiennych, blokowane i plombowane

Ile kosztuje De Dietrich Diematic Vm Isystem Konsola Sterownicza AD281 ?

Podano cenę netto producenta według stanu na 2018 rok

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx