Jak funkcjonuje centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła ?
2 listopada 2018
Konsola sterownicza diematic vm isystem AD281
De Dietrich Diematic Vm Isystem Konsola Sterownicza AD281
2 listopada 2018

Anody magnezowe Hewalex - wykaz modeli

Anoda magnezowa w połączeniu w warstwa emalii wewnątrz zasobnika na wodę lub podgrzewacza zapewnia ochronę przed korozja elementów mających bezpośredni kontakt z wodą.

Anoda stanowi element wymienny oraz podlega naturalnemu zużyciu w trakcie eksploatacji urządzenia.

Pamiętaj – wielkość i sposób montażu zależy od konkretnego typu urządzenia, wymiany należy dokonać na ten sam model.

Wymiana anody magnezowej w podgrzewaczu uzależniona jest od ilości i jakości wody, należy co 6 miesięcy przeprowadzić kontrolę stanu zużycia, i w razie potrzeby wymienić na nową, jednakże dla większego bezpieczeństwa zalecamy wymianę anod co rok

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx