Konsola sterownicza diematic vm isystem AD281
De Dietrich Diematic Vm Isystem Konsola Sterownicza AD281
2 listopada 2018
pompa ciepła
Wysokie kary za niezarejestrowanie pompy ciepła
3 listopada 2018
Pokaż wszystkie
Środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych

Środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych

Środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych

Cleanairix Clinex Barren - środek do mycia parowników w klimatyzatorach i pompach ciepła

Zastosowanie:

Skoncentrowany środek przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji parowników. Preparat skutecznie usuwa osady, dezynfekuje i dezodoryzuje parowniki oraz tace ociekowe eliminując rozwój bakterii i drobnoustrojów. Może być stosowany w zakładach kosmetycznych, solariach, w instytucjach użyteczności publicznej, w przemyśle mleczarskim, mięsnym, spożywczym oraz gastronomii, może być stosowany do czyszczenia powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością oraz do powierzchni nie przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Produkt nie ma zastosowania w obszarze medycznym.

Sposób użycia:

Preparat rozcieńczyć wodą w proporcjach od 5 do 10 ml preparatu/ 1l wody (stężenie od 0,5% do 1%). Nanieść na czyszczoną powierzchnię niewielką ilość preparatu metodą pianową lub ręcznego oprysku.

Data ważności:

2 lata od daty produkcji (na opakowaniu).

Opakowanie: Butelka 1l, kanister 5l


Ile kosztuje środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych

Cena środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych podana według cennika 2018 ma charakter informacyjny oraz może różnić się od aktualnej ceny podanej na sklepie

Środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych

Urządzenia klimatyzacyjne wymagają regularnej konserwacji oraz czyszczenia, jeżeli mają być bezpieczne dla użytkowników korzystających z pomieszczeń, w których działają. Środek do mycia i dezynfekcji parownika, jakim jest Cleanairix Clinex Barren zadba o to, aby każdy klimatyzatory został oczyszczony z zarazków i zanieczyszczeń. Preparat skutecznie radzi sobie z usuwaniem osadów, bakterii i drobnoustrojów. Może być wykorzystywany przy czyszczeniu klimatyzacji w salonach kosmetycznych, solariach i innych instytucjach użyteczności publicznej.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx