Konsola sterownicza diematic vm isystem AD281
De Dietrich Diematic Vm Isystem Konsola Sterownicza AD281
2 listopada 2018
pompa ciepła
Wysokie kary za niezarejestrowanie pompy ciepła
3 listopada 2018
Pokaż wszystkie
Środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych

Środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych

Środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych

Cleanairix Clinex Barren - środek do mycia parowników w klimatyzatorach i pompach ciepła

Zastosowanie:

Skoncentrowany środek przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji parowników. Preparat skutecznie usuwa osady, dezynfekuje i dezodoryzuje parowniki oraz tace ociekowe eliminując rozwój bakterii i drobnoustrojów. Może być stosowany w zakładach kosmetycznych, solariach, w instytucjach użyteczności publicznej, w przemyśle mleczarskim, mięsnym, spożywczym oraz gastronomii, może być stosowany do czyszczenia powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością oraz do powierzchni nie przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Produkt nie ma zastosowania w obszarze medycznym.

Sposób użycia:

Preparat rozcieńczyć wodą w proporcjach od 5 do 10 ml preparatu/ 1l wody (stężenie od 0,5% do 1%). Nanieść na czyszczoną powierzchnię niewielką ilość preparatu metodą pianową lub ręcznego oprysku.

Data ważności:

2 lata od daty produkcji (na opakowaniu).

Opakowanie: Butelka 1l, kanister 5l


Ile kosztuje środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych

Cena środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych podana według cennika 2018 ma charakter informacyjny oraz może różnić się od aktualnej ceny podanej na sklepie

Środek do mycia i dezynfekcji parowników w urządzeniach klimatyzacyjnych

Urządzenia klimatyzacyjne wymagają regularnej konserwacji oraz czyszczenia, jeżeli mają być bezpieczne dla użytkowników korzystających z pomieszczeń, w których działają. Środek do mycia i dezynfekcji parownika, jakim jest Cleanairix Clinex Barren zadba o to, aby każdy klimatyzatory został oczyszczony z zarazków i zanieczyszczeń. Preparat skutecznie radzi sobie z usuwaniem osadów, bakterii i drobnoustrojów. Może być wykorzystywany przy czyszczeniu klimatyzacji w salonach kosmetycznych, solariach i innych instytucjach użyteczności publicznej.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx