Sprzedaż klimatyzacji - oświadczenie osoba fizyczna ( F-gazy)
Sprzedaż klimatyzacji – oświadczenie osoba fizyczna ( F-gazy)
30 kwietnia 2018
Bosch Compress 3000 AWS
Junkers – Bosch Compress 3000 AWS – Powietrzne pompy ciepła typu split
3 maja 2018

Posadzki dekoracyjne

Posadzki dekoracyjne pozwalają na ciekawe aranżowanie przestrzeni, jeżeli tylko zostaną właściwie zaprojektowane i wykonane, będą barwną wizytówką przestrzeni, świetnie sprawdzają się zarówno w nowych, jak i remontowanych obiektach, w połączeniu z odpowiednio dobranym oświetleniem, są w stanie zdziałać cuda, posadzki takie zachwycą każdego.

 W ofercie marki Sika znajdziesz szeroki wybór posadzek dekoracyjnych, są one w stanie zamienić zwykłe miejsce, w oryginalną, niepowtarzalną przestrzeń, oferta marki Sika jest atrakcyjna zarówno dla architektów, projektantów, inwestorów, jak i wykonawców posadzek.

Posadzki dekoracyjne od Sika

W ofercie marki Sika dostępne są wielobarwne epoksydowe posadzki dekoracyjne mają 2-3 mm grubości, odznaczają się one różnym stopniem twardości, są antypoślizgowe, odporne na działanie promieniowania UV, można uzyskać z ich pomocą zarówno powierzchnię matową, jak i z połyskiem.

Oferta obejmuje posadzki dekoracyjne w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki temu, że powierzchnia jest wykonywana bez żadnych spoin, a także daje możliwość wykonania cokolika, można wprowadzać te posadzki także do zakładów farmaceutycznych, szpitali oraz pomieszczeń, w których zachowanie czystości jest niezwykle istotne.

Posadzki dekoracyjne od marki Sika pozwalają na nieograniczone kreowanie przestrzeni, zarówno w mieszkaniach, domach, jak i w obiektach handlowo-usługowych, sprawdzają się także świetnie w budownictwie przemysłowym.

Wybór posadzek z serii Sika ComfortFloor

  • Sika DecoFloor

Samorozlewna posadzka o wysokich walorach estetycznych posiada efekt granitu, świetnie sprawdzi się w muzeach, teatrach, bankach, a także innych instytucjach użyteczności publicznej, można wprowadzić ją także do galerii handlowych. Posadzka taka ma niską zawartość LZO, oraz jest dostępna w różnych kolorach.

  • Sika DecoQuartz

Pozwala na wykonanie wielobarwnej posadzki antypoślizgowej R11-R13, można ją zastosować w przemyśle oraz w ciągach komunikacyjnych, wykonana posadzka dekoracyjna ma niską zawartość LZO i dostępna jest w różnych kolorach.

  • Sika DecoFlake

Pozwala na stworzenie plastycznej posadzki, na powierzchni widoczne są kolorowe płatki dekoracyjne, które przepięknie się mienią, posadzka ma niską zawartość LZO i dostępna jest w różnych kolorach.

  • Sika ComfortFloor

Jeżeli chcesz uzyskać miękką powierzchnię podłogi, zdecyduj się na tę posadzkę, świetnie sprawdzi się w żłobkach, przedszkolach, a także centrach fitness. Dodatkowo, można również zdecydować się na posadzkę ComfortFloor Pro, jeżeli podłoga ma również tłumić dźwięki, tworzona jest wtedy mata poliuretanowo-gumowa, posadzka ma niską zawartość LZO i dostępna jest w różnych kolorach.

  • Sika CompactFloor

Posadzka R9-R10 jest antypoślizgowa, odporna na zarysowania i barwna, wykorzystuje się ją w portach lotniczych, centrach handlowych i wystawienniczych, a także w przemyślne, posadzki taki odznacza się niską zawartością LZO.

Sikafloor - posadzki dekoracyjne

Sikafloor – posadzki dekoracyjne – kliknij by otworzyć

Sika Comfortfloor

Sika Comfortfloor – kliknij by otworzyć


Systemy posadzkowe firmy Sika

Cennik Sika

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx