Sprzedaż klimatyzacji - oświadczenie osoba fizyczna ( F-gazy)
Sprzedaż klimatyzacji – oświadczenie osoba fizyczna ( F-gazy)
30 kwietnia 2018
Bosch Compress 3000 AWS
Junkers – Bosch Compress 3000 AWS – Powietrzne pompy ciepła typu split
3 maja 2018

Posadzki dekoracyjne

Posadzki dekoracyjne pozwalają na ciekawe aranżowanie przestrzeni, jeżeli tylko zostaną właściwie zaprojektowane i wykonane, będą barwną wizytówką przestrzeni, świetnie sprawdzają się zarówno w nowych, jak i remontowanych obiektach, w połączeniu z odpowiednio dobranym oświetleniem, są w stanie zdziałać cuda, posadzki takie zachwycą każdego.

 W ofercie marki Sika znajdziesz szeroki wybór posadzek dekoracyjnych, są one w stanie zamienić zwykłe miejsce, w oryginalną, niepowtarzalną przestrzeń, oferta marki Sika jest atrakcyjna zarówno dla architektów, projektantów, inwestorów, jak i wykonawców posadzek.

Posadzki dekoracyjne od Sika

W ofercie marki Sika dostępne są wielobarwne epoksydowe posadzki dekoracyjne mają 2-3 mm grubości, odznaczają się one różnym stopniem twardości, są antypoślizgowe, odporne na działanie promieniowania UV, można uzyskać z ich pomocą zarówno powierzchnię matową, jak i z połyskiem.

Oferta obejmuje posadzki dekoracyjne w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki temu, że powierzchnia jest wykonywana bez żadnych spoin, a także daje możliwość wykonania cokolika, można wprowadzać te posadzki także do zakładów farmaceutycznych, szpitali oraz pomieszczeń, w których zachowanie czystości jest niezwykle istotne.

Posadzki dekoracyjne od marki Sika pozwalają na nieograniczone kreowanie przestrzeni, zarówno w mieszkaniach, domach, jak i w obiektach handlowo-usługowych, sprawdzają się także świetnie w budownictwie przemysłowym.

Wybór posadzek z serii Sika ComfortFloor

  • Sika DecoFloor

Samorozlewna posadzka o wysokich walorach estetycznych posiada efekt granitu, świetnie sprawdzi się w muzeach, teatrach, bankach, a także innych instytucjach użyteczności publicznej, można wprowadzić ją także do galerii handlowych. Posadzka taka ma niską zawartość LZO, oraz jest dostępna w różnych kolorach.

  • Sika DecoQuartz

Pozwala na wykonanie wielobarwnej posadzki antypoślizgowej R11-R13, można ją zastosować w przemyśle oraz w ciągach komunikacyjnych, wykonana posadzka dekoracyjna ma niską zawartość LZO i dostępna jest w różnych kolorach.

  • Sika DecoFlake

Pozwala na stworzenie plastycznej posadzki, na powierzchni widoczne są kolorowe płatki dekoracyjne, które przepięknie się mienią, posadzka ma niską zawartość LZO i dostępna jest w różnych kolorach.

  • Sika ComfortFloor

Jeżeli chcesz uzyskać miękką powierzchnię podłogi, zdecyduj się na tę posadzkę, świetnie sprawdzi się w żłobkach, przedszkolach, a także centrach fitness. Dodatkowo, można również zdecydować się na posadzkę ComfortFloor Pro, jeżeli podłoga ma również tłumić dźwięki, tworzona jest wtedy mata poliuretanowo-gumowa, posadzka ma niską zawartość LZO i dostępna jest w różnych kolorach.

  • Sika CompactFloor

Posadzka R9-R10 jest antypoślizgowa, odporna na zarysowania i barwna, wykorzystuje się ją w portach lotniczych, centrach handlowych i wystawienniczych, a także w przemyślne, posadzki taki odznacza się niską zawartością LZO.

Sikafloor - posadzki dekoracyjne

Sikafloor – posadzki dekoracyjne – kliknij by otworzyć

Sika Comfortfloor

Sika Comfortfloor – kliknij by otworzyć


Systemy posadzkowe firmy Sika

Cennik Sika

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx