Podłogi z żywicy
Podłogi z żywicy
1 lutego 2020
Zbiornik szambo na zgłoszenie czy pozwolenie budowlane
Zbiornik szambo na zgłoszenie czy pozwolenie budowlane
2 lutego 2020

Pompa ciepła z montażem

Jeżeli zastanawiasz się ile może kosztować pompa ciepła z montażem oraz wykonaniem całej kotłowni to zobacz jakie przygotowaliśmy oferty dla urządzeń o mocy do 9 kW. Pompa ciepła o takiej mocy będzie wystarczająca do ogrzania domu o powierzchni do maksymalnie 150 m2 oraz w wypadku korzystania z ciepłej wody użytkowej dla 4 osób.

Nazwa pompy ciepła Cena pompy ciepła z montażem
Kaisai Eco Home KHC 8,60 kW33 399,00 zł
Stiebel Eltron HPA-O 8 CS Plus compact D Set41 999,00 zł
Mitsubishi Power Inverter monoblok, 8,5 kW 400 V PUHZ-W85YAA53 399,00 zł

Podano ceny brutto ze stawką podatku VAT 8 % dla osób fizycznych

Zobacz szczegóły przedstawionych oferty na pompę ciepła wraz z montażem oraz wykonaniem całej kotłowni w tym systemie

Pompa ciepła

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony pompą ciepła i sprawdź dlaczego są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem grzewczym dla nowy i modernizowanych budynków.

Zobacz

Pompa ciepła z montażem

Jeżeli zastanawiasz się ile może kosztować pompa ciepła z montażem oraz wykonaniem całej kotłowni to zobacz jakie przygotowaliśmy oferty dla urządzeń o mocy do 9 kW. Pompa ciepła o takiej mocy będzie wystarczająca do ogrzania domu o powierzchni do maksymalnie 150 m2 oraz w wypadku korzystania z ciepłej wody użytkowej dla 4 osób.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx