Wieża hydrauliczna HSBC 200
Wieża hydrauliczna HSBC 200
9 stycznia 2020
Kaisai Eco Home KHC 14,10 kW - pompa ciepła typu monoblock oferta z montażem
Kaisai Eco Home KHC 14,10 kW – pompa ciepła typu monoblock oferta z montażem
10 stycznia 2020
Pokaż wszystkie
Stiebel Eltron HPA-O 8CS Plus compact D Set - pompa ciepła typu monoblok oferta z montażem

Stiebel Eltron HPA-O 8CS Plus compact D Set - pompa ciepła typu monoblok oferta z montażem

Stiebel Eltron HPA-O 8CS Plus compact D Set - pompa ciepła typu monoblok oferta z montażem

Oferujemy kompleksowy montaż pompy ciepła typu monoblok którą można wykorzystać do ogrzewania domu oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej, oferta została przygotowana na najwyższej klasy urządzeniu niemieckiego producenta, który swoje doświadczenie z pompami ciepła zbierał w mroźnej Szwajcarii. Dzięki testowaniu urządzeń w tak surowym górskim klimacie mamy pewność działania i wysokiej efektywności w naszej Polskiej strefie klimatycznej. Warto również nadmienić iż urządzenie marki Stiebel Eltron produkowane jest zakładach produkcyjnych ulokowanych w Niemczech. Pompa ta przeznaczona jest zarówno do nowo budowanych domów jak i tych podlegających modernizacji w których dystrybucja ogrzewania realizowana jest za pomocą ogrzewania podłogowego tzw. podłogówki. tzw. podłogówki.

Co składa się na usługę montażu pompy ciepła wraz z wykonaniem kotłowni

 • Dostawa na miejsce instalacji pompy ciepła Stiebel Eltron HPA-O 8 CS Plus
 • Dostawa na miejsce instalacji kompletnej wieży hydraulicznej HSBC 200
 • Montaż pompy ciepła w uzgodnionym miejscu

 • Wykonanie przebicia przez ścianę zewnętrzną kotłowni
 • Doprowadzenie instalacji elektrycznej oraz grzewczej od kotłowni do pompy ciepła ( do 5 m )
 • Instalacja i podłączenie zaworu trójdrogowego oraz wieży hydraulicznej.
 • Montaż sterownika pompy ciepła
 • Uruchomienie kotłowni
 • Sporządzeni protokołu wraz z wpisem do karty gwarancyjnej

Prace nie objęte ofertą do uzgodnienia

 • Montaż grupy pompowej
 • Wpięcie się w istniejącą instalacje c.o. oraz c.w.u.
 • Dodatkowe nie uwzględnione w ofercie prace
Stiebel Eltron HPA-O 8CS Plus compact D Set - pompa ciepła typu monoblok

Stiebel Eltron HPA-O 8CS Plus compact D Set - pompa ciepła typu monoblok

Zobacz recenzję oferowanej pompy ciepła oraz sprawdź dlaczego to właśnie to urządzenie jest tak często wybieranym rozwiązaniem grzewczym.

Zobacz

Ile kosztuje montaż pompy ciepła wraz z wykonaniem kotłowni

Podana została cena montażu z podatkiem VAT 8 % ( dla osoby prywatnej )

Montaż pompy ciepła Stiebel Eltron HPA-O 8CS Plus compact D Set

41 999PLN

Wraz z instalacją kotłowni

Realizujemy montaż pompy ciepła wraz z wykonaniem ekologicznej kotłowni na terenie całego kraju

Pompa ciepła

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony pompą ciepła i sprawdź dlaczego są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem grzewczym dla nowy i modernizowanych budynków.

Zobacz

Stiebel Eltron HPA-O 8CS Plus compact D Set – pompa ciepła typu monoblok oferta z montażem

Oferujemy kompleksowy montaż pompy ciepła typu monoblok którą można wykorzystać do ogrzewania domu oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej, oferta została przygotowana na najwyższej klasy urządzeniu niemieckiego producenta, który swoje doświadczenie z pompami ciepła zbierał w mroźnej Szwajcarii, Pompa ciepła będzie więc idealna do domu w górach. Dzięki testowaniu urządzeń w tak surowym górskim klimacie mamy pewność działania i wysokiej efektywności w naszej Polskiej strefie klimatycznej. Warto również nadmienić iż urządzenie marki Stiebel Eltron produkowane jest zakładach produkcyjnych ulokowanych w Niemczech. Pompa ta przeznaczona jest zarówno do nowo budowanych domów jak i tych podlegających modernizacji w których dystrybucja ogrzewania realizowana jest za pomocą ogrzewania podłogowego tzw. podłogówki. 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *