Pompy ciepła Stiebel Eltron

Stiebel Eltron to lider na rynku pomp ciepła typu monoblock które z powodzeniem można wykorzystać na 3 sposoby jako ogrzewanie, produkcję ciepłej wody użytkowej oraz w funkcji aktywnego chłodzenia niczym klimatyzacja.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt iż wszystkie te urządzenia zostały opracowane i wyprodukowane w Niemczech co czyni je urządzeniami o bardzo niskim współczynniku awaryjności gwarantujący tym samym długą pracę urządzenia która przekłada się zarazem na duże oszczędności z inwestycji w tą formę odnawialnej energii.

Dlaczego warto wybrać pompy ciepła Stiebel Eltron

Hermetyczność

Hermetyczność

Pompa ciepła jest urządzeniem hermetycznym, z fabrycznie zamkniętym układem chłodniczym.
Brak przeglądów okresowych

Brak przeglądów okresowych

Pompa ciepła nie wymaga przeglądów wymaganych przez Ustawę F-gazową z dnia 15 maja 2015 r. Poz. 881, o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych. To oznacza więcej pieniędzy w Twoim portfelu.
Trwała szczelność

Trwała szczelność

W monoblokowej pompie ciepła występuje mniejsze prawdopodobieństwo nieszczelności nawet po wielu latach eksploatacji.
Cicha kotłownia

Cicha kotłownia

Chyba nikt nie lubi hałasu, szczególnie we własnym domu. Jednostka zewnętrzna oraz wszystkie elementy ruchome znajdują się na zewnątrz. W budynku nie ma elementów generujących dźwięki.
Cicha praca na zewnątrz

Cicha praca na zewnątrz

Monoblokowa pompa ciepła pracuje bardzo cicho. Przy ustawieniu urządzenia na zewnątrz poziom mocy akustycznej wg EN 12102 wynosi tylko 57 dB. Dodatkowy tryb pracy SILENT MODE pozwala na bardzo cichą eksploatację, np. w nocy.
Uruchomienie i serwis

Uruchomienie i serwis

Dbamy o komfort naszych Klientów. Zapewnimy Ci bezpłatną kontrolę systemu przed uruchomieniem. Nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obejmuje cały kraj. Monoblokowa pompa ciepła jest praktycznie bezawaryjna, jednak – jak to w życiu bywa – wszystko może się zdarzyć. Dlatego możesz na nas liczyć, dbamy o naszych prestiżowych Klientów
Prosta instalacja

Prosta instalacja

Pompa ciepła nie wymaga ingerencji w układ chłodniczy podczas montażu. Instalator podłącza system grzewczy i zasilenie elektryczne. To wszystko.
Inwerter

Inwerter

Zastosowanie technologii inwerterowej w monoblokowych pompach ciepła powoduje, że urządzenie jest sterowane zależnie od aktualnego zapotrzebowania na ciepło. Polega to na płynnej regulacji wydajności poprzez zmianę prędkości pracy sprężarki oraz wentylatora, co zapewnia wysoką wydajność systemu i znaczne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Funkcja I-Cool zapewnia inteligentne chłodzenie inwertera poprzez układ hydrauliczny pompy ciepła.
Kompaktowa kotłownia

Kompaktowa kotłownia

Nie masz dużych pomieszczeń technicznych? To nie problem. Monoblokowa pompa ciepła jest montowana na zewnątrz. STIEBEL ELTRON oferuje kompaktowe moduły hydrauliczne gwarantujące estetykę i optymalne wykorzystanie przestrzeni w kotłowni.
Ogrzewanie

Ogrzewanie

Ogrzewanie domu energią z powietrza? Monoblokowa pompa ciepła bez problemu zapewni ciepło Twoim domu. Maksymalna temperatura zasilania czynnika grzewczego wynosi +60°C (dla P4°C) i +50°C (dla P-8°C).
Ciepła woda

Ciepła woda

Czy wiesz, jak bardzo waha się Twoje zużycie ciepłej wody? Pompa ciepła typu monoblok jest „elastyczna”: odpowiednio dobrany zasobnik sprawi, że pompa przygotuje tyle ciepłej wody użytkowej, ile potrzeba.
Chłodzenie

Chłodzenie

Gorący dom latem? Już nie musisz się tym martwić. Pompa ciepła posiada funkcję chłodzenia aktywnego. Proces odbywa się poprzez odbieranie ciepła z systemu grzewczego i oddawania ciepła do powietrza zewnętrznego. Proste i zarazem efektywne.
Kontrola jakości

Kontrola jakości

Pompa ciepła w całości powstaje w fabryce, gdzie przechodzi szczegółową i ostateczną kontrolę jakości układów: chłodniczego, grzewczego i elektrycznego.
Fotowoltaika

Fotowoltaika

Myślisz ekologicznie i chcesz być niezależny energetycznie? Jesteś na dobrej drodze. Swój system grzewczy z monoblokową pompą ciepła możesz połączyć z instalacją fotowoltaiczną i produkować prąd na własne potrzeby, czyli zasilenia systemu grzewczego oraz odbiorników w domu: światła, pralki, lodówki, itd. Czy to działa? Zobacz nasz film: właściciel starego domu w Zakopanem, czyli piątej, najzimniejszej strefie klimatycznej w Polsce, zamontował monoblokową pompę ciepła oraz panele fotowoltaiczne.
Efektywność energetyczna

Efektywność energetyczna

Im więcej plusów w klasie A, tym lepsza efektywność energetyczna. Monoblokowa pompa ciepła posiada co najmniej klasę A++ co potwierdza sprawność i energooszczędność urządzenia.
Gwarancja

Gwarancja

Standardowo monoblokowa pompa ciepła posiada 2 lata gwarancji. Ale dajemy Ci możliwość wydłużenia okresu gwarancyjnego do 5 lat.
Jakość i doświadczenie

Jakość i doświadczenie

W 1976 STIEBEL ELTRON rozpoczął rozwój i produkcję pomp ciepła. Pierwsze pompy ciepła typu powietrze-woda były montowane w trudnych warunkach górzystej Szwajcarii. Dziś produkcja odbywa się w Niemczech, w zakładzie STIEBEL ELTRON w Holzminden, w Dolnej Saksonii. Dlatego możemy zaoferować Ci sprawdzony pod względem wysokiej jakości produkt. Made in Germany.

Poznaj ofertę najczęściej instalowanych pomp ciepła Stiebel Eltron

Co to jest pompa ciepła monoblok

Pompa ciepła

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony pompą ciepła i sprawdź dlaczego są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem grzewczym dla nowy i modernizowanych budynków.

Zobacz

Oferta z kompleksowym montażem pompy ciepła i wykonaniem kotłowni.

Pompy ciepła Stiebel Eltron

Stiebel Eltron to lider na rynku pomp ciepła typu monoblock które z powodzeniem można wykorzystać na 3 sposoby jako ogrzewanie, produkcję ciepłej wody użytkowej oraz w funkcji aktywnego chłodzenia niczym klimatyzacja.