105211-1Niezbyt estetycznie wyglądające zacieki, wszelkiego rodzaju pęknięcia  – co jeszcze może spowodować niekorzystne dla budynku warunki atmosferyczne, w tym przede wszystkim te związane z działaniem wody? Okazuje się, że całkiem sporo! Uniknięcie nieprzyjemnych zdarzeń jest jednak jak najbardziej możliwe – wystarczy skorzystać z odpowiednich usług budowlanych, skupiających się nie tylko na tym, aby budynek prezentował się atrakcyjnie, lecz również żeby wszystkie swoje funkcje bez najmniejszych problemów spełniał przez wiele lat.

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami, jakie daje profesjonalnie przeprowadzana hydroizolacja. Aby gwarantowała ona jak najlepsze efekty, wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone materiały uznanych firm – satysfakcja gwarantowana!

Reklama waska

Każdy budynek jest inny, podobnie jak warunki pogodowe, jakim musi on sprostać. Mając to na uwadze, dokładamy wszelkich starań, aby do powierzanych nam zleceń podchodzić w sposób indywidualny. Przed rozpoczęciem remontu zawsze staramy się dokładnie obejrzeć budynek, aby znaleźć przyczynę negatywnych zmian i najlepiej całkowicie wyeliminować ją.

Co tak właściwie oferujemy? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami, a następnie do skontaktowania się z nami. Chętnie odpowiemy także na wszelkie pytania, rozwiewając Państwa wątpliwości – nawet najbardziej zaawansowany remont nie musi być skomplikowany!

 

Nasza oferta obejmuje:

– izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe

– zabezpieczenia przeciwwodne

– izolacje poziome i pionowe

– osuszanie budynków

 

Chętnie przyjrzymy się także innym problemom. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z możliwości, jakie oferuje izolacja wodna i wiele procesów reprezentujących ją, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – chętnie omówimy wszystkie szczegóły oraz wybierzemy najlepszą metodę, pozwalającą na bezproblemowe wyeliminowanie problemu w obrębie budynku raz na zawsze.

 

HYDROIZOLACJE

 

Fundamenty i inne konstrukcje betonowe

Solidnie wykonane konstrukcje i fundamenty zapobiegają przemieszczaniu się wody i jej zbyt intensywnemu oddziaływaniu na budynek. Dzięki temu przez wiele lat może cieszyć się on nienaruszoną konstrukcją.

 

Baseny i zbiorniki

Baseny i zbiorniki wymagają profesjonalnie przeprowadzonych procesów, jakie obejmuje hydroizolacja. Tylko i wyłącznie w ten sposób woda znajdująca się w nich nie będzie przedostawać się na zewnątrz.

 

Tarasy

To właśnie tutaj, lubimy spędzać każdą wolną chwilę czy to podczas porannej kawy czy wieczornego grillowania, zadbajmy o prawidłową izolację tego elementu

 

Balkony

Aby balkon wyglądał atrakcyjnie, warto zadbać o uniknięcie korozji, tworzenia się pęknięć czy nawet osunięć. Przeprowadzana przez nas korozja na pewno zagwarantuje odpowiedni jego wygląd przez wiele lat.

 

Iniekcje

Mokre mury zwiększają koszty ogrzewania budynku i często także wpływają na zdecydowanie mniej atrakcyjny jego wygląd. Przeprowadzane przez nas iniekcje mają na celu uniknięcie tego i zapewnienie odpowiednich cech każdej ścianie.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx