Bosch Compress 6000
Junkers Bosch Compress 6000 – pompa ciepła typu solanka/woda
13 kwietnia 2019
Posadzka epoksydowa zamiast płytek w garażu
Jak i czym tanio zabezpieczyć posadzkę w garażu ?
15 kwietnia 2019

Vasco NIVA VENTILO – nowoczesny klimakonwektor

W ofercie marki VASCO pojawiło się nowe urządzenie – NIVA VENTILO. W jednej obudowie znajduje się wymiennik ciepła z wentylatorem, który można podłączyć do instalacji grzewczej lub chłodniczej. System jest w stanie skutecznie ogrzać pomieszczenia zimą i schłodzić je latem.

VASCO NIVA VENTILO - 4A

Grzejnik i klimatyzator w jednym

Rozwiązanie proponowane przez markę VASCO wykorzystuje się powszechnie w budownictwie już od wielu lat. Klimakonwektory znajdują zastosowanie przede wszystkim w dużych obiektach, takich jak biura, banki czy galerie handlowe. Wszystko dlatego, że jedno urządzenie w skuteczny i efektywny sposób pozwala zarówno chłodzić, jak i ogrzewać pomieszczenia. Koszty użytkowania systemu są również atrakcyjne, co podoba się inwestorom.

NIVA VENTILO – klimakonwektor do domowego zastosowania

Wielką zaletą modelu Vasco NIVA NENTILO jest możliwość jego wprowadzenia do domu jednorodzinnego. Wszystko dlatego, że w coraz większej ilości obiektów prywatnych pojawiają się pompy ciepła, które dzięki energooszczędnym właściwością są wykorzystywane do ogrzewania. Rozszerzenie pompy ciepła o funkcję chłodzenia staje się coraz powszechniejsze, ze względu na chęć utrzymania odpowiedniego klimatu we wnętrzu przez cały rok.

VASCO NIVA VENTILO - 3E

Jeżeli chodzi o wykonanie, klimakonwektor NIVA VENTILO występuje jako prostopadłościenna bryła. Bardzo przypomina legendarny grzejnik NIVA, który jest chlubą marki VASCO.

Urządzenie posiada ciemnoszare boczne osłony, lekko cofnięte w stosunku do płyty czołowej, która dostępna jest w białym kolorze.

Panel można jednak pomalować na wybrany, modny kolor dzięki metodzie proszkowej. Konstrukcja jest lekka, ponadto nie ma żadnych problemów z wtopieniem jej w aranżację wnętrza.

VASCO NIVA VENTILO -2B1
VASCO NIVA VENTILO -2C
VASCO NIVA VENTILO -2E
VASCO NIVA VENTILO -2D
VASCO NIVA VENTILO -2A

Ile kosztuje Klimakonwektor Vasco NIVA VENTILO

Cena netto Junkers Bosch Compress 6000 podana została według cennika producenta na rok 2019

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

Dokumentacja Klimakonwektor Vasco NIVA VENTILO

logo vasco

Rekuperacja Vasco

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony rekuperacji marki Vasco i sprawdź dlaczego to właśnie te urządzenia są coraz częściej wybierane

Zobacz

Urządzenie, które chłodzi i grzeje w jednym? To klimakonwektor marki VASC0 – NIVA VENTILO. Urządzenie zostało skonstruowane w taki sposób, aby można było je bez żadnych problemów wykorzystać w prywatnych domach. Do tej pory klimakonwektory były stosowane przede wszystkim w dużych obiektach komercyjnych. Dziś przyszedł czas, aby znalazły zastosowanie także w domu. Atrakcyjny design urządzenia sprawia, że każdy będzie w stanie wpasować klimakonwektor w aranżację swojego wnętrza. Nie będzie z tym problemów.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx