Jakie są opinie użytkowników pomp ciepła
Jakie są opinie użytkowników pomp ciepła ?
11 kwietnia 2019
VASCO NIVA VENTILO
Vasco NIVA VENTILO – nowoczesny klimakonwektor
13 kwietnia 2019

Junkers Bosch Compress 6000 – pompa ciepła typu solanka/woda

Przygotowane przez markę Junkers-Bosch geotermiczne pompy z serii 6000 pozwalają na ogrzewanie domu oraz przygotowywanie ciepłej wody użytkowej. Odznaczają się wysoką i stałą sprawnością (COP do 4,8 według EN 14511) dlatego można z nich korzystać przez cały rok, nawet podczas naprawdę mroźnych dni.

Bosch Compress 6000

Wydajność na najwyższym poziomie

Bosch Compress 6000 LW to urządzenie, które zostało wyposażone w nowej generacji sprężarkę oraz zoptymalizowany obieg chłodniczy. Znaczenie ma tu również wysoka wartość współczynnika COP – 4,8. System jest energooszczędny, ma to szczególne znaczenie podczas mroźnych dni.

W pompie ciepła została zastosowana nowa funkcja – DPC, która pozwala na regulowanie różnicy temperatur pompy obiegu wtórego, a także zapewnia optymalny strumień przepływu wody. Wpływa to na zwiększenie eksploatacji, a także zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Pompa ciepła Bosch Compress 6000 pracuje bardzo cicho, dzięki zastosowaniu elementów dźwiękoszczelnych.

Co zyskasz wybierając pompę ciepła Bosch Compress 6000 ?

Wysoka wydajność, dzięki współczynnikowi COP – 4,8

Efektywna i tania eksploatacja.

Cicha praca.

Kompaktowy rozmiar i mała waga.

Duży zakres zastosowania, dzięki temperaturze zasilania do 62 stopni Celsjusza

Elastyczne zastosowanie – możliwość podłączenia do zewnętrznych źródeł ciepła.

Montaż i obsługa Junkers Bosch Compress 6000

Dzięki temu, że Junkers Bosch Compress 6000 posiada zamontowane fabrycznie podzespoły, instalacja przebiega szybko i łatwo. Intuicyjne menu pozwoli na pełne dostosowanie systemu do potrzeb użytkownika. Zastosowano tu sterowanie w oparciu o temperaturę zewnętrzną, a także wbudowany ciepłomierz. Wszystkie wartości są wyświetlane na czytelnym LCD.
Przekrój Bosch Compress 6000 LW

Przekrój Bosch Compress 6000 LW

Przekrój Bosch Compress 6000 LWM

Przekrój Bosch Compress 6000 LWM

Ile kosztuje Junkers Bosch Compress 6000

Cena netto Junkers Bosch Compress 6000 podana została według cennika producenta na rok 2019

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

Dokumentacja techniczna Junkers Bosch Compress 6000

pompy ciepła junkers bosch - A1

Pompa ciepła Junkers Bosch

Zobacz pozostałe pompy ciepła marki Junkers Bosch i sprawdź dlaczego są to tak chętnie kupowane urządzenia

Zobacz

Jaką pompę ciepła solanka/woda warto wybrać? Jedną z polecanych opcji jest Junkers Bosch Compress 6000 LW. Urządzenie dostępne w kompaktowym rozmiarze zajmuje mało miejsca, a także waży niewiele. Nie ma żadnych problemów z jego instalacją, ponieważ posiada zintegrowane fabryczne elementy montażowe. Obsługa pompy ciepła jest bardzo przyjemna, dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom. W Junkers Bosch Compress 6000 LW i LWM zachwyca wydajność oraz energooszczędność. System spełni oczekiwania każdego wymagającego użytkownika.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx