Pozwolenie na pompe ciepła - grunt - 1
Czy jest wymagane pozwolenie na gruntową pompę ciepła ?
9 kwietnia 2019
Bosch Compress 6000
Junkers Bosch Compress 6000 – pompa ciepła typu solanka/woda
13 kwietnia 2019
Pokaż wszystkie
Jakie są opinie użytkowników pomp ciepła

Jakie są opinie użytkowników pomp ciepła

Jakie są opinie użytkowników pomp ciepła ?

Kto brał udział w ankiecie ?

Osoby które kupiły i zainstalowały pompę ciepła

Jak zbieraliśmy dane do ankiet ?

Dane zostały zebrane na podstawie ankiet telefonicznych które przeprowadziliśmy wśród użytkowników pomp ciepła

Jak długo trwało zbieranie danych ?

Dane zbieraliśmy przez cały rok 2018

Ile było ankiet ?

2675

Jakie postawiliśmy pytania ?

98 %

Czy zainstalowałbyś pompę ciepła ponownie ?

Co skłoniło Cię do zakupu i instalacji pompy ciepła ?

 • Koszt ogrzewania

  69%
 • Ekologia

  14%
 • Brak gazu na działce

  11%
 • Inne

  6%

Weź udział w naszej obecnej ankiecie

Czy planujesz instalację pompy ciepła u siebie w domu ?

View Results

Loading ... Loading ...

pompa ciepła

Pompa ciepła

Zobacz przy okazji nasz dział tematyczny poświęcony pompą ciepła i sprawdź dlaczego są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem grzewczym dla nowy i modernizowanych budynków

Zobacz

Jakie są opinie użytkowników pomp ciepła? W większości bardzo pozytywne, ze względu na wydajność, jak i niskie koszty eksploatacyjne. Zainstalowane i dobrane w poprawny sposób pompy ciepła są w stanie spełnić wszystkie oczekiwania użytkowników i dopasować się do ich potrzeb. Jest możliwość uzyskania pełnego zadowolenia z efektów, jakie osiągnie się wprowadzając ten system do swojego domu. Dlatego, jak najbardziej warto się na to zdecydować. Będziemy wtedy zadowoleni z efektów, jakie osiągniemy, i to pod każdym względem.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hella
Hella
1 rok temu

Ciekawe czy po nowym roku ( będą ogromne podwyżki cen prądu ) będziecie tak zachwalać pompy ciepła

1
0
Podziel się swoją opiniąx