VUT 160 PB EC
Centrale nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła Vents – seria VUT 160 i 350 PB EC
29 września 2017
Cennik urządzeń Junkers-Bosch 2017
Cennik urządzeń Junkers-Bosch 2017 – Rozdział 6 Gazowe kotły – kondensacyjne wiszące
3 października 2017

Kaisai PRO – ogrzewanie za pomocą klimatyzatora

KAISAI PRO

Współczesne rozwiązania technologiczne mają to do siebie, że zaskakują, i to bardzo pozytywnie. Tym razem marka Kaisai przygotowała klimatyzator model PRO, który przede wszystkim można będzie wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń i to w temperaturze do – 25 stopni celsjusza, oto recenzja – KAISAI PRO

Mistrz w swojej klasie

Klimatyzator należy do grona nowoczesnych urządzeń wzbogaconych o szereg przydatnych funkcji. Sprzęt jest energooszczędny – ma najwyższą klasę efektywności energetycznej, czyli A+++ oraz współczynnik SCOP 4,6.

Pogromca arktycznych mrozów

Ogrzewanie pomieszczeń przy użyciu klimatyzatora ? Tak, to już możliwe marka Kaisai przygotowała klimatyzator ścienny wykazujący się dużą efektywnością w zakresie ogrzewania pomieszczeń, nawet jeżeli na zewnątrz panują bardzo niskie temperatury do -25 stopni Celsjusza. Może to być jedno, niezależne źródło ciepła, które zapewni komfort w każdym pomieszczeniu.

Przyjazny alergikom

Warto także podkreślić, że urządzenie może pochwalić się Atestem Higienicznym Państwowego Zakładu Higieny, oznacza to, że urządzenie nadaje się nie tylko do użytku domowego, ale także może zostać zainstalowane w niektórych obiektach służby zdrowia, jest to potwierdzenie wysokiej higieniczności sprzętu, który spełnia najwyższe wymogi.

Możliwości KAISAI PRO

Nowoczesny klimatyzator ścienny został wyposażony w funkcję WiFi, umożliwiającą sterowanie urządzeniem przy użyciu smartfona lub tabletu. Nowoczesny pilot daje możliwość ustawienia:Funkcje klimatyzatora KAISAI PRO


sygnalizacja wycieku czynnika

Sygnalizacja wycieku czynnika

Gdy jednostka zewnętrzna wykryje wyciek czynnika chłodniczego, kod błędu wyświetli się na panelu kontrolnym jednostki wewnętrznej.
awaryjne użycie

Awaryjne użycie

W przypadku gdy awarii ulegnie jeden z czujników, działanie urządzenia nie jest przerywane i można je użytkować do momentu usunięcia usterki.

praca w niskich temp. zewnętrznych

Praca w niskich temp. zewnętrznych

Klimatyzator pracuje w trybie chłodzenia nawet przy temperaturze na zewnątrz dochodzącej do -15°C.
sterowanie WiFi

Sterowanie WiFi

Dzięki modułowi WiFi można sterować pracą klimatyzatora przy użyciu telefonu lub tabletu

tryb czuwania

Tryb czuwania

W trybie czuwania odłączenie zasilania od nieużywanych podzespołów obniża zużycie energii nawet o 80%.
funkcja snu

Funkcja snu

Urządzenie w ciągu dwóch godzin podnosi (w trybie grzania obniża) nastawioną temp. o 1°C na godzinę, a wentylator pracuje na niskich obrotach.

kontrola nawiewu zimnego powietrza

Kontrola nawiewu zimnego powietrza

Aby zminimalizować uczucie nie przyjemnego chłodnego nawiewu, klimatyzator rozpoczynając pracę w trybie grzania, automatycznie zmniejsza obroty wentylatora.
kompensacja temperatury

Kompensacja temperatury

Skompensowanie różnicy odczytu czujnika temperatury na jednostce wewnętrznej w stosunku do rzeczywistej temperatury przy podłodze pomieszczenia.

5 prędkości wentylatora jednostki zewnętrznej

5 prędkości wentylatora jednostki zewnętrznej

Dzięki technologii inwerterowej,jednostka zewnętrzna posiada 5 trybów pracy, co zwiększa energooszczędność.
12 prędkości wentylatora jednostki wewnętrznej

12 prędkości wentylatora jednostki wewnętrznej

Regulacja 12 stopni pracy wentylatora jednostki wewnętrznej, pozwala zapewnić maksymalny komfort w pomieszczeniu.

Czujnik temperatury w pilocie

Czujnik temperatury w pilocie

Czujnik temperatury wbudowany w pilocie umożliwia jej pomiar bliżej użytkownika, dzięki czemu urządzenie może ją dokładniej dopasować do otoczenia.
Funkcja grzania 8°C

Funkcja grzania 8°C

Podczas nieobecności użytkownika klimatyzator w trybie grzania utrzymuje w pomieszczeniu stałą temperaturę do 8°C, zapobiegając jego wychłodzeniu.

Samooczyszczanie parownika

Samooczyszczanie parownika

Tryb uruchamiany w celu osuszenia wymiennika wewnętrznego, ogranicza rozwój drobnoustrojów oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.
tryb turbo

Tryb turbo

Dzięki tej opcji klimatyzator zapewnia szybkie schłodzenie lub nagrzanie pomieszczenia w bardzo krótkim czasie.

Opcje


opcja - filtr z jonami srebra

Filtr z jonami srebra

Filtr z jonami srebra przyczynia się do eliminacji bakterii oraz nie dopuszcza do rozwoju drobnoustrojów. Wewnętrzna struktura jonów srebra niszczy szkodliwe mikroorganizmy.
opcja - filtr z witaminą C

Filtr z witaminą C

Filtr emituje witaminę C, która wchłaniana przez skórę chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, stymuluje produkcję kolagenu oraz zmniejsza stres.

opcja - filtr 3m

Filtr 3m

Filtr dzięki unikalnej konstrukcji, znajdującej się na powierzchni, wyłapuje z powietrza kurz oraz szkodliwe substancje alergiczne, powodujące choroby dróg oddechowych.

Dane techniczne KAISAI PRO

Kaisai Pro - dane techniczne
Kaisai Pro - dane techniczne - 02

Ile kosztuje KAISAI PRO ?

Cena netto KAISAI PRO podana została według cennika producenta na rok 2018

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat przy sprzedaży klimatyzatora


KAISAI certyfikat - 2018

Autoryzowany dystrybutor Kaisai

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem, serwisem urządzeń marki Kaisai
Zobacz
sterowniki kaisai

Zobacz ofertę akcesorii dla tego klimatyzatora

Kaisai - akcesoria opcjonalne dla klimatyzatorów ściennych
Zobacz

Kaisai PRO – ogrzewanie za pomocą klimatyzatora

Szukasz energooszczędnej, bardzo wydajniej i świetnie działającej klimatyzacji, która będzie zarówno ogrzewania, jak i chłodziła pomieszczenia? KAISAI PRO jest wyborem, na który warto stawiać. Rozwiązanie sprawdzi się świetnie m.in. w domach letniskowych, pomieszczeniach biurowych czy salach konferencyjnych. Posiada szeroki zakres regulacji zarówno jednostki wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Atutem jest pilot z licznymi funkcjami. Urządzenie jest w stanie działać skutecznie nawet wtedy, gdy temperatury zewnętrzne sięgają -25 stopni Celsjusza.

Urządzenie jest w stanie skutecznie działać nawet przy temperaturach zewnętrznych spadających do -25 stopni Celsjusza. Klimatyzator posiada trzy tryby pracy: chłodzenie, grzanie i wentylację. Wysokowydajny wentylator napędzany silnikiem DC działa w bardzo skuteczny sposób, a innowacyjna konstrukcja wymiennika jest dodatkowym atutem.

Gdzie najlepiej sprawdzi się KAISAI PRO ? – dom i mieszkanie, serwerownia, sklep, hurtownia, pawilon, biuro,  sale konferencyjne, przychodnie zdrowia oraz gabinet lekarski.

Naszym zdaniem to najlepszy klimatyzator do grzania lub ogrzewania

 
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Izabella
Izabella
6 lat temu

Znajomy ma ten klimatyzator, polecam każdemu

Igor
Igor
6 lat temu

Świetne urządzenie do ogrzewania mieszkania

2
0
Podziel się swoją opiniąx