Dunes - Panele dekoracyjne 3D

panele dunes honey

Lekkie, ekologiczne materiały ozdobne, czyli panele dekoracyjne 3D robią obecnie dużą furorę na rynku. Warto dowiedzieć się o nich jak najwięcej. Jedną z polecanych serii jest Dunes 3D.

Panele dekoracyjne 3D można umieszczać na ścianach w dowolnej konfiguracji, zarówno pionowo, jak i poziomo. Zawsze otrzymamy trójwymiarową taflę, która może w znakomity sposób odmienić styl wnętrza.

Wprowadzając do wnętrza trójwymiarowe panele, można uzyskać oryginalny i bardzo ciekawy efekt. Można je wykorzystywać pojedynczo lub pokryć nimi całą ścianę. Panele 3D Dunes zostały wykonane z naturalnego gipsu, przez co są niepalne i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Panele 3D są całkowicie przyjazne ludziom oraz środowisku. Do wyboru jest wiele wzorów, przez co każdy znajdzie idealną dekorację dla siebie

.

Oferta paneli dekoracyjnych Dunes

Ile kosztują panele dekoracyjne DUNES

W katalogu podano ceny paneli dekoracyjnych według stanu na rok 2018

Skontaktuj się z nami by otrzymać rabat


Panele dekoracyjne to nowoczesny, a jednocześnie naturalny sposób ozdabiania ścian proponuje marka Dunes. Z powodzeniem można proponowane panele dekoracyjne gipsowe 3D umieścić w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, a także budynku użytkowym. Ta dekoracja ścienna sprawdzi się świetnie w sypialni, salonie lub e sklepie, galerii, hotelu czy gabinecie kosmetycznym.

Jakie zalety mają panele ścienne 3d

Odporność na zniekształcenia oraz trwałość to największe zalety paneli dekoracyjnych gipsowych 3D. Pozwalają ścianie oddychać, przez co nie gromadzi się w niej ani woda, ani para wodna. Nie sprawiają żadnych problemów podczas montażu, a całą powierzchnię ściany można pokryć panelami 3D bardzo szybko i sprawnie.