Hybrydowe ogrzewanie domu - K1
Hybrydowe ogrzewanie domu
23 marca 2018
Cennik Junkers - Bosch 2018
Cennik Junkers – Bosch 2018
23 marca 2018
Pokaż wszystkie
Dotacje na wymianę źródeł ciepła dla osób fizycznych w Rzeszowie

Dotacje na wymianę źródeł ciepła dla osób fizycznych w Rzeszowie

Dotacje na wymianę źródeł ciepła dla osób fizycznych w Rzeszowie

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska przeznaczył milion złotych na dotacje dla osób fizycznych, które w tym roku podejmą decyzję o wymianie źródła ciepła w swoim domu, stworzony został program „Przyjazny Dom”.

Dla kogo dofinansowanie?

Z dofinansowania mogą skorzystać osoby, które do tej pory ogrzewały swój dom wyłącznie kotłem węglowym, mogą go wymienić na kocioł:

  • gazowy,
  • olejowy,
  • elektryczny,
  • na biomasę.

Celem inwestycji jest zmniejszenie emisji szkodliwych pyłów i gazów.

Wniosek o dofinansowanie

Osoby zainteresowane dofinansowaniem, mogą złożyć wniosek do 10 kwietnia w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Rzeszowie oraz w jego przedstawicielstwach w Krośnie i Przemyślu. 

Więcej informacji na stronie urzędu – https://www.bip.wfosigw.rzeszow.pl/index.php/m-przyjazny-dom/755-ogloszenie-o-naborze-wnioskow-dla-osob-fizycznych-w-ramach-programu-przyjazny-dom-na-rok-2018-komponent-ii


Potrzebujesz pomocy w doborze ekologicznego ogrzewania – napisz do nas

Wycena Ogrzewania

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx