barierka na schody drewnianaNie ma lepszego połączenia niż drewno i stal. Szczególnie, jeśli chodzi o balustrady na schody. Takie balustrady wyglądają w bardzo elegancki sposób, przez co można je umieszczać na schodach prowadzących na piętro w domu. Świetnie w takiej scenerii będą się sprawdzały. W zasadzie drewno jest głównym materiałem budulcowym tej balustrady, a stal nierdzewna stanowi jedynie dodatek w postaci detali i kilku rurek, które wypełniają całość.

Szczególnie może się podobać połączenie ciemnego brązu drewna właśnie ze stalą. Świetnie te dwa kolory i materiały ze sobą współgrają, przez co z efektów końcowych można będzie być w pełni zadowolonym i usatysfakcjonowanym.

Warto połączyć drewnianą balustradę również z drewnianą podłogą na schodach czy też typowo drewnianymi schodami. Dzięki temu, wszystko stanowiło będzie jedną, spójną całość i będzie się wzajemnie uzupełniało. Balustrady wykonane w taki sposób prezentują się bardzo elegancko i na pewno jeśli chcemy stworzyć klasyczne wnętrze z nutką nowoczesnego zacięcia, uda nam się to zrobić dzięki takiej balustradzie.

[flgallery id=71 /]

Balustradę drewnianą z elementami chromowanymi można zamówić w naszym sklepie

Zobacz jak powstaje balustrada – kliknij na miniaturę poniżej

05- Spawanie stali nierdzewnej metoda TIG0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx