Cennik sika 2019 LPD
Cennik Sika 2019 ( LPD )
1 marca 2019
Farba na posadzkę do masarni ( ubojni )
Farba na posadzkę do masarni ( ubojni )
2 marca 2019

Czym ogrzewać dom ?

Zadaliśmy naszym klientom następujące pytanie

Czym będziecie ogrzewać wasz dom

Jak długo zbieraliśmy dane do ankiet ?

Dane do ankiet zbieraliśmy przez cały ubiegły rok ( 2018 )

Ile było ankiet ?

589

Wyniki naszej ankiety

Źródło ogrzewania domu

  • Piec gazowy42%
  • Pompa ciepła26%
  • Piec węglowy23%
  • Piec olejowy7%
  • Piec elektryczny2%

Na podstawie przeprowadzonych ankiet wśród osób które zainteresowane były opracowaniem przez nas projektu instalacji ogrzewania podłogowego

projekt ogrzewania podłogowego

Projekt ogrzewania podłogowego

Zobacz czym jest taki projekt oraz dlaczego tak ważne jest stworzenie takiego projektu przed przystąpieniem do prac

Zobacz

Zastanawiasz się, czym ogrzewać dom? Możliwości jest obecnie bardzo dużo, choć część dotychczas popularnych odchodzi w zapomnienie. Mowa tu o ogrzewaniu węglem i drewnem. Te paliwa są powoli wycofywane, ze względu na regulacje wprowadzane przez Unię Europejską. Obecnie domy można ogrzewać przede wszystkim ekologicznymi urządzeniami zasilanymi źródłami naturalnymi, gazem lub prądem. Najpopularniejsze są piece gazowe, a coraz większą popularnością cieszą się również pompy ciepła. Piece elektryczne nie są często spotykanym rozwiązaniem ze względu na wysokie koszty eksploatacji.  Stojąc przed decyzją jakie źródło ciepła wybrać w swoim nowo budowanym domu, warto poznać opinie innych.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx