Surazo – kamień w czystej postaci
22 marca 2015
Alabastrin – łazienka z jasnego kamienia
26 kwietnia 2015

Hasel – kolekcja płytek inspirowana drewnem

Kolekcja Hasel to salonowe płytki podłogowe, które wykonane są w stylu drewnopodobnym. Dostępne kolory to beż, brąz i ochra. Pierwszym skojarzeniem jakie ma się gdy widzi się płytki z tej kolekcji to niesamowite połączenie klasyki z nowoczesnością. Wiele osób takie właśnie połączenia szuka do swoich wnętrz, ponieważ dzięki temu udaje się stworzyć wnętrze zarówno eleganckie jak i funkcjonalne. A w dzisiejszych czasach jest to coś jak najbardziej pożądanego. Każdy w swoim domu chce mieć wnętrza, w których może się dobrze czuć, korzystać z nich bez większego skrępowania jednocześnie czując elegancję wnętrza, w którym się przebywa.

Hasel płytki podłogowe

Hasel płytki podłogoweW szczególności, jeśli chodzi o salon, w którym przyjmujemy gości. Płytki z kolekcji Hasel posiadają naturalny rysunek drewna, który dodaje im uroku i powoduje, że podłoga wygląda tak jakby były wykonana faktycznie z drewna. Osoby, które się nie znają i nie mają wprawionego oka, na pewno nie poznają różnicy, co działało będzie z korzyścią dla nas. Na każdej płytce wyraźnie została podkreślona tonacja kolorystyczna, którą wybieramy. Dzięki temu, wszystkie płytki prezentują się w wyrazisty sposób i nie są na pewno mdłe. Czuło będzie się od nich siłę, która charakterystyczna jest dla drewnianych faktur, co jak najbardziej będzie ich zaletą. Dzięki temu, że w kolekcji dostępne są aż trzy kolory, każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu mamy do wyboru kolory zarówno ciemne jak i jasne. Dlatego też, na pewno można będzie wybrać odcień, który najbardziej pasuje do naszego wnętrza i jest idealny do pozostałych elementów, jakie chcemy w nim umieścić.

Hasel - aranżacja płytki łazienkowe

Hasel – aranżacja płytki łazienkowe

Dobrym pomysłem jest wzbogacenie płytek o listwę dekoracyjną mix – paski. Jest to listwa, która świetnie komponuje się z każdą kolorystyką płytek, jakie dostępne są w tej kolekcji. Dzięki temu, będziemy mogli nadać takim płytkom dekoracyjnego i oryginalnego wymiaru, co na pewno działało będzie na korzyść takich płytek. Jak najbardziej kolekcja płytek Hasel pokazuje drewno w nowym, bardziej odświeżonym wydaniu.

Tak samo odświeżone będą również podłogi w naszym pomieszczeniu. Nabiorą nowego wymiaru, a tym samym całe wnętrze stanie się właśnie takie odświeżone i odnowione. Można będzie się w salonie czuć naprawdę dobrze. Odczuwali to będą zarówno domownicy jak i goście, których do naszego domu będziemy zapraszali. Dlatego też, zdecydowanie warto na kolekcje płytek Hasel się zdecydować, jeśli tylko chcemy wprowadzić do swojego wnętrza nieco świeżości i niepowtarzalnego charakteru. Dzięki tym płytkom na pewno nam się to uda

 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Damian Rytowski
Damian Rytowski
8 lat temu

Bardzo ładna kolekcja 🙂 Właśnie mam remont i szukam inspiracji. Drewno lubię od zawsze. Mój tata był stolarzem
Pozdrawiam

1
0
Podziel się swoją opiniąx