SikaBond®-T52
18 marca 2015
Hasel – kolekcja płytek inspirowana drewnem
23 kwietnia 2015

Surazo – kamień w czystej postaci

Wiele osób obawia się, że jeśli wprowadzić do swojego wnętrza kamienną podłogę, to okaże się, że wnętrze stanie się zimne i nie będzie przytulne. Jednak, jest to mit, którego nie powinniśmy podtrzymywać. Przede wszystkim, pomoże nam zmienić taki pogląd kolekcja płytek Surazo, która wzorowana jest na kamiennym materiale. Takie płytki świetnie sprawdzą się w salonowym wnętrzu, szczególnie takim, które urządzone jest w skandynawskim stylu. W takim wnętrzu nawet pożądane jest nieco surowości. Jednak, należy pamiętać, że w polskich warunkach musimy zadbać o ocieplenie takiego wnętrza, aby nie było dla nas zbyt zimne. Dzięki temu, z przyjemnością będziemy mogli w takim wnętrzu przebywać, z czego każdy będzie mógł być odpowiednio zadowolony i usatysfakcjonowany.

Kolekcja płytek Surazo utrzymana jest w szarej kolorystyce, bardzo zbliżonej do faktury jaką posiada kamień. Dzięki temu, można poczuć prawdziwy klimat kamiennych materiałów. Dzięki temu, że kafle jakie mamy do dyspozycji są bardzo duże, podłoga jest naprawdę efektowna. Zdaje się być jedną powierzchnią bez żadnych podziałów. Poza tym, dużo łatwiej będzie nam się takie płytki układało. Dużo mniej pracy będziemy musieli w to włożyć. Dlatego też, zdecydowanie warto na takie płytki postawić.

Będziemy mogli się cieszyć z niezwykłego efektu, jaki w takiej sytuacji uzyskamy. Kolorami, jakie możemy wybrać w przypadku takich płytek jest Srebro i Dust. Dust to odcień zbliżony do beżu, który jest bardzo ciepły. Jeśli na takiej podłodze kamiennej nam zależy, na pewno powinnyśmy ją wybrać. Dzięki temu, będziemy mogli się cieszyć z niezwykłych efektów jakie w takiej sytuacji uzyskamy. 

 Należy pamiętać, że kolor podłogi jest bardzo ważny, ponieważ stanowi podłoże do dalszej dekoracji wnętrza. Dzięki temu, że wybierzemy odpowiedni kolor, nasze wnętrze będzie się mogło prezentować w odpowiedni sposób. Będziemy mogli rozwinąć nasze fantazje dekoracyjne i stworzyć wnętrze takie, które spełnia nasze preferencje stylistyczne. Na pewno jeśli tak się stanie, wnętrze będzie się prezentowało jak należy, a my z prawdziwą przyjemnością będziemy mogli w nim przebywać. Jak najbardziej uzyskać będzie można z takiego faktu wysokie zadowolenie. Nie ma takiej możliwości, aby komuś się to nie spodobało i nie przypadło do gustu

Cieszył nas będzie zarówno wygląd takich płytek jak i trwałość materiału, który będziemy mieli na podłodze. Te dwa czynniki są niezwykle istotne i warto zwracać na nie uwagę podczas kupna takich płytek. Podłoga będzie nam wtedy mogła służyć przez wiele lat i będziemy mogli być z niej zadowoleni.

Kolekcja dostępna w naszym sklepie

Kolekcja płytek Surazo, która wzorowana jest na kamiennej posadzce – Remont

Kolekcja płytek Surazo, która wzorowana jest na kamiennej posadzce – Remont

Cechą charakterystyczną takich płytek są wzorki na podłodze, które ściśle nawiązują do kamienia, przez co podłoga prezentuje się w bardzo atrakcyjny sposób.

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/320-surazo

 Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kuchmistrz
kuchmistrz
8 lat temu

Bardzo podobają mi się kamienne podłogi i rozmyślam właśnie nad takową przy remoncie salonu. Twój artykuł dał mi dużo do myślenia bo muszę jeszcze przekonać żonę do mojego pomysłu:)

1
0
Podziel się swoją opiniąx