Hasel – kolekcja płytek inspirowana drewnem
23 kwietnia 2015
Karta techniczna Sikafloor®‐156
30 kwietnia 2015

Alabastrin – łazienka z jasnego kamienia

Łazienka, która została stworzona z płytek inspirowanych kamieniem, przywodzi na myśl eleganckie wnętrza. I zdecydowanie taką łazienkę udało się stworzyć dzięki płytkom Alabastrin. Płytki utrzymane są w jasnym kolorze. Dzięki temu, łazienka pomimo nawiązania do kamienia nie jest zimna. Można poczuć się w niej naprawdę przytulnie. Kamienne inspiracje zostały umieszczone zarówno na podłodze jak i na ścianie.

 Płytki utrzymane są w beżowej, jasnej kolorystyce. Na pewno warto zadbać o to, aby do takiej łazienki miało dostęp dzienne światło. Dzięki temu, surowy wymiar kamiennych płytek zostanie w znakomity sposób ocieplony. Staną się one jeszcze bardziej delikatne. Nie będziemy mieli dzięki temu do czynienia z surowym wnętrzem. W takiej łazience zdecydowanie można będzie poczuć delikatność oraz powiew świeżości. Można będzie się dzięki temu czuć w niej bardzo dobrze. Jak najbardziej każdemu taka sytuacja odpowiednio przypadnie do gustu. Warto również wspomnieć o motywie dekoracyjnym, który został zastosowany w tej łazience. Jest nim reliefowa róża, która utrzymana jest w ciemnej kolorystyce. Dzięki temu, można będzie wprowadzić do wnętrza nieco naturalności w postaci takiego motywu kwiatowego.

W łazience zawsze taki motyw bardzo dobrze się sprawdza. Szczególnie wtedy, gdy w znaczący sposób odróżnia się od pozostałych płytek w niej umieszczonych. Warto więc postawić na taki design, jeśli chcemy mieć łazienkę inspirowaną fakturą kamienia z elementami kwiatowych wzorów. Dzięki tym płytkom taki efekt uda nam się uzyskać.

 Tubądzin Kolekcje - Wszystko jasne - Alabastrino

Tubądzin Kolekcje – Wszystko jasne – Alabastrino

Tubądzin Kolekcje - Wszystko jasne - Alabastrino

Tubądzin Kolekcje – Wszystko jasne – Alabastrino

Zdjęcie z  naszego montażu

Tubądzin Kolekcje - Wszystko jasne - Alabastrino

Tubądzin Kolekcje – Wszystko jasne – Alabastrino

Kolekcja Alabastrin do kupienia w naszym sklepie

Alabastrino to jasne kolory i subtelne wzory. – Remont

Alabastrino to jasne kolory i subtelne wzory. – Remont

Takie płytki świetnie sprawdzą się w łazience, która ma dostęp do dziennego światła. Będzie można wtedy płytki obejrzeć w pełnym blasku i zachwycać się ich niezwykłym wyglądem.

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/135-alabastrinoRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx