Stiebel Eltron HPA-O 8 CS Plus flex Set - pompa ciepła typu monoblok
Stiebel Eltron HPA-O 8 CS Plus flex Set – pompa ciepła typu monoblok
25 listopada 2019
Stiebel Eltron WPL 18 E
Stiebel Eltron WPL 18 E – pompa ciepła typu monoblok
26 listopada 2019

Zehnder ComfoAir 180

Rekuperator ComfoAir 180 firmy Zehnder jest centralnym urządzeniem wentylacyjnym który zapewnia nam odzysk ciepła ( rekuperacja ). Urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem do małych domów i mieszkań o powierzchni całkowitej do 100 m2. Urządzenie to łączy w sobie najwyższy komfort, prostą obsługę oraz jeden z najwyższych stopni sprawności odzysku ciepła ( do 90 % ).

Wydajność urządzenia do 185 m³/h przy 195 Pa

Odzysk ciepła do 90%

Odzysk wilgoci z wymiennikiem entalpicznym firmy Zehnder (opcja)

Niewielkie zużycie energii dzięki zastosowaniu silników prądu stałego EC

Automatycznie przełączający się 100% bypass

Automatyczna regulacja zabezpieczenia przed zamarzaniem

Zintegrowana, elektryczna nagrzewnica wstępna

Szybki, bezpieczny montaż oraz konserwacja

Zabezpieczenie kominowe

Możliwość rozszerzenia funkcji sterowania bezprzewodowego

Łatwa obsługa - Panel obsługowy ComfoSense

Połączenie komfortowej jednostki wentylacyjnej i oryginalnych filtrów Zehnder (zgodnie z normą ISO 16890) zapewnia bezpyłowe powietrze w pomieszczeniach i maksymalną higienę

Kompaktowe wymiary – możliwość zamontowania w kuchni (szafce kuchennej), łazience (wnęka ścienna) czy pomieszczeniu technicznym

Zehnder ComfoAir 180
Zehnder ComfoAir 180
Dane techniczne
Wymiennik ciepłatworzywo sztuczne
Wentylatorywentylatory EC z silnikami pr
Materiały wewnętrzne FiltryEPP / PA powietrze wywiewane: G4 powietrze czerpane:G4 (opcjonalnie filtr przeciwpyłkc
Przyłącze kondensatu20 mm
Króćce przyłączeniowe4 x prostokątne, dla podwoja ComfoPipe Plus opcjonalnie dolne DN 125 dla powietrza nawiewanego
Zasilanie Zakres temperatur montażu230 V, 50 Hz 7°C do 40°C
Strumień objętościmax. 180 m3/h, min. 30m3/h
Wymiaryszerokość: 560 mm, wysokos głębokość: 280 mm
Waga22 kg

Ile kosztuje Zehnder ComfoAir 180

Cena netto Zehnder ComfoAir 180 podana została według cennika producenta na rok 2019

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

Zehnder ComfoAir 180 VV

7680PLN

Nr. katalogowy 471 212 355

Zehnder Comfod 180 VV

7860PLN

Nr. katalogowy 471 212 345

Jednostki wentylacyjne Zehnder

Rekuperacja Zehnder

Zobacz strefę tego producenta na naszym portalu i sprawdź dlaczego to własnie jego urządzenia są tak chętnie wybierane przez klientów.

Zobacz

Zehnder ComfoAir 180 to jednostka wentylacyjna z odzyskiem ciepła aż do 90 % oraz maksymalnej wydajności na poziomie 185 m³/h przy 195 Pa, co czyni z tego urządzenia najlepszy obecnie dostępny rekuperator do małego domu lub dużego mieszkania o powierzchni użytkowej do około 100 m2. Dzięki kompaktowej budowie oraz niedużych rozmiarach zewnętrznych, rekuperator ten można z powodzeniem chować w szafce łazienkowej lub kuchennej jeżeli nie dysponujemy w naszym domu lub mieszkaniu pomieszczeniem technicznym typu kotłownia lub garaż.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx