Rekuperacja Zehnder

Zehnder to firma, która została założona w 1895 roku. Jej siedziba znajduje się w Granichen, w Szwajcarii. Jest producentem komfortowych rozwiązań wentylacyjnych, dostosowanych do potrzeb użytkowników, sprzedaje także instalacje wentylacyjne, promienniki oraz grzejniki.

Rekuperacja czyli wentylacja mechaniczna od Zehnder

System mechanicznej wentylacji wnętrz z odzyskiem ciepła to flagowy produkt marki Zehnder. Wyspecjalizowała się ona w tworzeniu systemów sprawnych, funkcjonalnych i bardzo dobrze działających. Klienci poszukujący idealnej rekuperacji, najczęściej sięgają właśnie po propozycje tworzone przez Zehnder. Nawet, jeżeli zdecydujesz się na małą instalację, uzyskasz dużą wydajność, która sprawi, że komfort termiczny w Twoim domu będzie na najwyższym poziomie.

Wreszcie można będzie oddychać świeżym, pozbawionym zanieczyszczeń powietrza, a to jest marzenie wielu osób. Szczególnie, że obecnie żyjemy w czasach, w których powietrze jest mocno skażone przez smog. Warto stworzyć w swoim domu azyl ze świeżym, pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem, będzie można wtedy w czterech ścianach oddychać pełną piersią. Z rekuperacją od marki Zehnder będzie to jak najbardziej możliwe.

Oferta Zehnder

Jednostki wentylacyjne

Skuteczne jednostki wentylacyjne

Trzeba pamiętać, że prawie 90% dnia spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach, w tym w domu. Nasze zdrowie może być narażone na duże niebezpieczeństwo, jeżeli nie zadbasz o jakość powietrza w budynkach. Rekuperacja od marki Zehnder zadba o równomierną wymianę powietrza zużytego na świeże, w dodatku zużyte powietrze posłuży do ogrzania pomieszczeń. Można będzie wyciągnąć z niego bardzo dużo ciepła, ponieważ systemy proponowane przez Zehnder są bardzo wydajne. Wszystko to jest możliwe dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym stosowanym przy ich produkcji. Udaje się dzięki temu tworzyć kompaktowe rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb użytkowników.

Wycena

Wycena urządzeń marki Zehnder

Planujesz zakup rekuperatora lub kompletnego systemu wentylacji marki Zehnder ? Skontaktuj się z nami przygotujemy dla Ciebie możliwie najlepszą możliwą wycenę

Kontakt z nami

Rekuperacja Zehnder ( w Polsce sprzedawana także pod marką Aeris )

Rekuperacja – Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła od marki Zehnder stanowi optymalne rozwiązanie dla komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrza. Zadbaj o to, aby Twoje pomieszczenia były pozbawione zanieczyszczeń, nieprzyjemnych zapachów oraz wszelkiego rodzaju bakterii. Wystarczy zdecydować się na jeden z proponowanych przez markę Zehnder ( Aeris ) systemów, a czyste powietrza zagości na stale w Twoich wnętrzach. Zehnder jest odpowiednią na potrzeby osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań wentylacyjnych.