Jednostki wentylacyjne - rekuperator Zehnder

Zehnder ComfoAir to centrale wentylacyjne odpowiedzialne za pracę całego układu wentylacyjnego w danym budynku. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, odpowiednim sprężem dyspozycyjnym, a także zaawansowaną automatyką. Ich sprawność utrzymywana jest na najwyższym poziomie.

Odzysk ciepła, jaki proponują jednostki wentylacyjne jest niezwykle wysoki, ponieważ sięga 95%.

Jednostki wentylacyjne posiadają szereg zalet, które potwierdzają liczne badania i testy, które są na nich przeprowadzane. Urządzenia dostępne są w różnych wydajnościach, dlatego każdy użytkownik znajdzie propozycje odpowiednie dla siebie.

Oferta jednostek wentylacyjnych Zehnder

Zehnder ComfoAir 70

ComfoAir 70

ComfoAir 200

ComfoAir 200

Wycena NK

Wycena urządzeń ( rekuperatora ) marki Zehnder

Planujesz zakup rekuperatora marki Zehnder ? Skontaktuj się z nami przygotujemy dla Ciebie możliwie najlepszą możliwą wycenę
Kontakt z nami

Jednostki wentylacyjne ( rekuperatory ) marki Zehnder z serii ComfoAir to urządzenia dostosowujące się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Odznaczają się wysoką sprawnością, a także odzyskiem ciepła na poziomie 95%. Automatyka jaką posiadają sprawia, że systemy są łatwe i bezproblemowe w obsłudze. Rozwiązania te sprawdzają się świetnie w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, a także budynkach dwurodzinnych. Pomieszczenia gospodarcze oraz budynki użyteczności publicznej również mogą być wyposażone w centrale wentylacyjne ComfoAir.