CURLED - panele dekoracyjne DUNES
CURLED – Panel dekoracyjny Dunes
21 stycznia 2019
Poliuretany przewodnik przygotowania powierzchni
Poliuretany – przewodnik przygotowania powierzchni
22 stycznia 2019

Zehnder ComfoAir Q450 ST

Centrala wentylacja Zehnder ComfoAir Q 450 jest wydajna, cicha i inteligentna. Odznacza się nowoczesnym wzornictwem i uznawana jest za najlepszy produkt na rynku, w kategorii urządzeń wentylacyjnych. Producent postaram się o zastosowanie licznych innowacji, które wpływają na jakość działania systemu oraz pełne jego dostosowanie do potrzeb użytkownika. Z tą centralą można zapewnić w budynku maksymalny komfort cieplny oraz optymalny klimat.

W Zehnder ComfoAir Q zastosowano wymiennik ciepła w kształcie diamentu. Posiada dużą powierzchnię, co zapewnia lepszy odzysk ciepła przy mniejszym oporze powietrza. Praca urządzenia jest cicha i energooszczędna.

Dużą zaletą jest zastosowanie w ComfoAir Q oryginalnych filtrów Zehnder, które gwarantują świeże, pozbawione zanieczyszczeń powietrze w pomieszczeniach i wysoką ich higienę.

Centrala wentylacja Zehnder ComfoAir Q 450 odznacza się wydajnością na poziomie 450 m3/h przy 200 Pa. Gwarantuje maksymalną efektywność energetyczną, przy niskim zużyciu prądu. Jest możliwy jej elastyczny montaż, dzięki dostępowi do wersji lewostronnej i prawostronnej w jednym urządzeniu. Cały montaż przebiega w szybki i sprawny sposób.

Ile kosztuje Zehnder ComfoAir Q450 ST ?

Cena netto Zehnder ComfoAir Q450 podana została według cennika producenta na rok 2018

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę oraz rabat


Zehnder ComfoAir Q450 PL R VV ST ERV (prawa)

17 069PLN

471502076

Zehnder ComfoAir Q450 PL L VV ST ERV (lewa)

17 069PLN

471502077


Program czyste powietrze

Rekuperator Zehnder ComfoAir Q350 spełnia kryteria programu "czyste powietrze"

Kupując u nas to urządzenie pomagamy w załatwieniu formalności związane z dofinansowaniem zakupu

ZobaczZehnder ComfoAir Q450 ST – Wentylacja w pomieszczeniach ma bardzo duże znaczenie, ponieważ wpływa na jakość powietrza i komfort przebywających w nich osób. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, można zapewnić sobie dogodne warunki do spędzania czasu. Systemem, który obowiązkowo powinien znaleźć się w nowoczesnych, energooszczędnych i przyjaznych dla mieszkańców domach jest rekuperacja. Najlepszym przedstawicielem systemu na rynku jest Zehnder ComfoAir Q 450 . Nowej generacji centrala wentylacyjna działa wydajnie, a przy tym energooszczędnie. Idealny rekuperator do średniego domu.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx