CURLED - panele dekoracyjne DUNES
CURLED – Panel dekoracyjny Dunes
21 stycznia 2019
Poliuretany przewodnik przygotowania powierzchni
Poliuretany – przewodnik przygotowania powierzchni
22 stycznia 2019

Zehnder ComfoAir Q450 ST

Centrala wentylacja Zehnder ComfoAir Q 450 jest wydajna, cicha i inteligentna. Odznacza się nowoczesnym wzornictwem i uznawana jest za najlepszy produkt na rynku, w kategorii urządzeń wentylacyjnych. Producent postaram się o zastosowanie licznych innowacji, które wpływają na jakość działania systemu oraz pełne jego dostosowanie do potrzeb użytkownika. Z tą centralą można zapewnić w budynku maksymalny komfort cieplny oraz optymalny klimat.

W Zehnder ComfoAir Q zastosowano wymiennik ciepła w kształcie diamentu. Posiada dużą powierzchnię, co zapewnia lepszy odzysk ciepła przy mniejszym oporze powietrza. Praca urządzenia jest cicha i energooszczędna.

Dużą zaletą jest zastosowanie w ComfoAir Q oryginalnych filtrów Zehnder, które gwarantują świeże, pozbawione zanieczyszczeń powietrze w pomieszczeniach i wysoką ich higienę.

Centrala wentylacja Zehnder ComfoAir Q 450 odznacza się wydajnością na poziomie 450 m3/h przy 200 Pa. Gwarantuje maksymalną efektywność energetyczną, przy niskim zużyciu prądu. Jest możliwy jej elastyczny montaż, dzięki dostępowi do wersji lewostronnej i prawostronnej w jednym urządzeniu. Cały montaż przebiega w szybki i sprawny sposób.

Ile kosztuje Zehnder ComfoAir Q450 ST ?

Cena netto Zehnder ComfoAir Q450 podana została według cennika producenta na rok 2018

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę oraz rabat


Zehnder ComfoAir Q450 PL R VV ST ERV (prawa)

17 069PLN

471502076

Zehnder ComfoAir Q450 PL L VV ST ERV (lewa)

17 069PLN

471502077


Program czyste powietrze

Rekuperator Zehnder ComfoAir Q350 spełnia kryteria programu "czyste powietrze"

Kupując u nas to urządzenie pomagamy w załatwieniu formalności związane z dofinansowaniem zakupu

ZobaczZehnder ComfoAir Q450 ST – Wentylacja w pomieszczeniach ma bardzo duże znaczenie, ponieważ wpływa na jakość powietrza i komfort przebywających w nich osób. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, można zapewnić sobie dogodne warunki do spędzania czasu. Systemem, który obowiązkowo powinien znaleźć się w nowoczesnych, energooszczędnych i przyjaznych dla mieszkańców domach jest rekuperacja. Najlepszym przedstawicielem systemu na rynku jest Zehnder ComfoAir Q 450 . Nowej generacji centrala wentylacyjna działa wydajnie, a przy tym energooszczędnie. Idealny rekuperator do średniego domu.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx